„Gyvenime man buvo daugiau nesėkmių, nei sėkmių”. Jonas Nainys laidoje Z KARTA

Kaip įprasta,  pirmadienis – mažiau ar daugiau, sunkios darbo savaitės pradžia. Popieriai, sandoriai, ofisai, išrašytas tušinukas mokyklos suole.. Na, o mūsų svečiui – Jonui Nainiui – Jovani, pirmadienis dažniausiai yra kiek lengvesnė, atokvėpio diena, nors, atrodo, toks užimtas žmogus, argi ne? Didžėjus, televizijos ir radijo laidų bei renginių vedėjas, kaip žinia, yra vienas populiariausių žmonių Lietuvoje, o ką jau kalbėti apie jo kūrinius… Muzikiniai kūriniai – topų viršūnėse! Laidos eigoje sužinosite, kaip Jonui pavyko pasiekti tokios didžiulės sėkmės ir iš kur atsirado pseudonimas „Jovani“smalsu, tiesa?

Visos nesekmės yra dėl to, kad esi užsidaręs ir galvoji, kad nieko nesugebi, bet laikui bėgant, aš supratau, kad daug ką galiu.“ Kodėl Jonui nesisekė vaikystėje? Kaip filosofija atsirado didžėjaus gyvenime? Koks gi buvo kelias į radijo stotį  „Zip FM“  bei kaip atsirado „Radistai“? Kaip teigia pašnekovas, jiedu kartu su Rolandu – visiškai skirtingos asmenybės. Turbūt todėl šis tendemas ir sukūrė labai didelę sėkmę. Taip pat išgirsite įvairiausių patarimų, net ir tokių, kurie padėtų sklandžiau kalbėti… Kurie motyvuotų niekada nepasiduoti, net jei ir nesiseka devynis kartus iš eilės!

Pabaigai, mielieji, maža intrigėlė. Kuo gi šis pramogų pasaulio atstovas gali būti susijęs su Jos Ekselencija Dalia Grybauskaite?

Apie visa tai ir dar daugiau, kaip visada, pirmadienį nuo 17:00, 94.2 MHz dažniu arba internetinio radijo bangomis! FACEBOOK – RADIJO LAIDA Z KARTA– rask mus ir nebereikės liūdėti dėl vienos ar kitos praleistos laidos! Sek ir išgirsk visus šio sezono pakartotinius laidų įrašus! Gražiausias ir šviežiausias akimirkas iš laidos gyvenimo gali rasti socialiniame tinkle – Instagram.