Apie paspirtukus ir dar daugiau! – Ignas Survila laidoje Z KARTA

Ruduo jau įsibėgėjo. Krenta auksiniai lapai, vėsta orai, visas pasaulis, atrodo, primena, jog prasidėjo dar vieni mokslo metai. Ir nesvarbu, ar vis dar sėdi mokyklos suole, ar lauki paskaitų kartu su bendrakursiais, ar jau seniai visą tai palikai praeityje – rugsėjis tiesiog kvepia naujų darbų pradžia. O visa ko pradžia visad būna paprasta įdėja. Nuo įdėjos pradėjo ir mūsų šiandienos svečias – Ignas Survila. Jį pristatyti nėra sunku, turbūt daugelis šį veidą atpažįsta dėl įvairiaspalvių paspirtukų. Tačiau ar daugelis žino kaip viskas prasidėjo? Kokių iššūkių tas mažas daiktas sukėlė? O ar nori sužinoti ir tu?

Laukia tikrai labai protingomis įžvalgomis ne tik apie verslą, tačiau ir apie švietimo sistemą, pamąstymais pasižymintis pokalbis, tad nepraleisk to pro pirštus!

Apie visa tai ir dar daugiau, kaip visada, pirmadienį nuo 17:00, 94.2 MHz dažniu arba internetinio radijo bangomis! FACEBOOK – RADIJO LAIDA Z KARTA – rask mus ir nebereikės liūdėti dėl vienos ar kitos praleistos laidos! Sek ir išgirsk visus šio sezono pakartotinius laidų įrašus! Gražiausias ir šviežiausias akimirkas iš laidos gyvenimo gali rasti socialiniame tinkle – Instagram.

Straipsnio nuotrauka – Gedmanto Kropio /„Žmonės“ nuotr. / Ignas Survila.

Laida dalinai finansuojama Britų Tarybos programos ,,Active Citizens” biudžeto lėšomis.