Ir kas gi čia? Z KARTA // 8 KAMBARYS!

Mieli „START FM“ radijo klausytojai!

Kaip visada, pirmadienis, naujos savaitės pradžia ir eh… Atrodo, jog laukia ilgas bei darbingas dienų ciklas, argi ne? Nenuliūskite, nes laidos „Z KARTA“ vedėjai Vaidotas ir Saulė jau kelintąkart iš eilės paruošia Jums dar vieną staigmeną. Praeitą savaitę kalbinome puikiai žinomą nuomonės bei įvaizdžio formuotoją Naglį Bierancą, klausėmės jaunosios menininkės Domilės Kirstukaitės, turėjome du pokalbius kūrybos atžvilgiu, ar pamenate? Pernelyg nuo kūrybos nepabėgame, nes šįkart mūsų studijoje svečiuojasi lietuviškojo hip-hopo grupė – 8 KAMBARYS – ! 2013 metais savo kūrybos kelią pradėjusi grupė jau dabar susilaukia bene daugiausia dėmesio, o jų kūrinys „Ieškau“ žiba tarp populiariųjų ne tik internete, bet ir radijų topuose. Negana to, būta ir kitų sužibėjimų. Kūriniai „Tyloj“, „Pasakyk man“  – YouTube platformoje buvo perklausyti daugiau nei 1 milijoną kartų ir taip pat kaskart aktyviai grojami radijo stotyse.

Kalbant apie sceninius pasirodymus, grupė ne kartą koncertavusi didžiausiuose Lietuvos festivaliuose. Einant laikui, 2015 metais Lietuvos HIP-HOP apdovanojimuose nominuota kaip METŲ NAUJIENA ir, be abejonės, reikėtų paminėti ir tai, kad festivalyje „Galapagai“ šiuolaikišką grupės skambesį įvertino vienas iš žinomo olandų festivalio „Eurosonic Noorderslag“ organizatorių Oskaras Strajnas (plačiau: http://www.agata.lt/index.php?id=770). 

Taigi, mielieji. Ričardas Fedasiukas, Deividas Alejūnas ir Karolis Talutis. Tai – žmonės(grupės pagr. branduolys), kurie slepiasi po šiuo paslaptingu grupės pavadinimu. Pokalbio metu išgirsite, kaip ir nuo ko viskas prasidėjo, kaip ir iš kur atsirado tokia įdomi pavadinimo įdėja, ką ji reiškia, bei kaip į šios trijulės judėjimą reagavo ir vis dar reaguoja draugai, artimieji. Ką jau ką, bet Jūsų laukia išties nuoširdus, linksmas pokalbis apie dabartinę veiklą, marketingą muzikos atžvilgiu, albumus, įsimintiniausius įvykius, apie išsipildžiusias/besipildančias svajones, apie įkvėpiančius dalykus, t.y, autoritetus ir galų galę apie pačią dabartį – mūsų jaunąją kartą – Z KARTĄ!

Na ir intrigai…

  • Kūrinys „Ieškau“ – netikėta sekmė ar kruopštaus ir nuodugnaus darbo rezultatas? 
    Kaip gimsta kūriniai, jų žodžiai? Ar visa tai – išgalvota?
  • ARTIMIAUSIAS „8 KAMBARIO“ koncertas: kur, kada ir kaip. 

 

 Apie viską nuo A IKI Z ir dar daugiau, kaip visada, pirmadienį nuo 17:00, 94.2 MHz dažniu arba internetinio radijo bangomis! FACEBOOK – RADIJO LAIDA Z KARTA – rask mus ir nebereikės liūdėti dėl vienos ar kitos praleistos laidos! Sek ir išgirsk visus šio sezono pakartotinius laidų įrašus!

Gražiausias ir šviežiausias akimirkas iš laidos gyvenimo gali rasti socialiniame tinkle – Instagram.