Laidoje ,,Z KARTA”: kūrybos valanda – Naglis Bierancas ir Domilė!

Pirmadienio laidoje paruošėme Jums siurprizą! Studijoje svečiuosis ne bet kas, o sparčiai socialinio tinklo „Instagram“ sekėjus (jau surinkęs per 143 tūkst.) renkantis, taip pat ir šokantis, ir fotografuojantis, visų mylimas, ir greitai pamėgtas Naglis Bierancas – Naglimantas. Jaunimo dėmesį, kuo toliau, tuo daugiau pritraukianti persona džiaugiasi kasdien užplūstančiais jausmais: „Geros emocijos ateina, kai žmonės tau rašo, kad pakrovei juos pozityvo“. Sužinosite, kaip prasidėjo Naglio šokių bei fotografijos karjera, kokią vietą jo gyvenime užėmė baletas, tautiniai šokiai ir galų gale… Kaip gi Naglimantas susitvarko
su begaliniu dėmesiu?! O kaip atrodė jo gyvenimas prieš metus? Koks Naglis buvo mokyklos suole?

Antrojoje laidos dalyje pakalbinome Domilę Kirstukaitę, meniškos sielos jaunąją kurėją – dainininkę: „Nusišypsai pasauliui, pasaulis nusišypso Tau“. Taigi, ar būna kūrybinių sausrų? Kas yra ši, pradedančioji menininkė, ir kur ją galima išgirsti? Kokie Domilės ateities planai? Nuskambės net trys kūriniai (tarp jų ir premjera!), kurie bus gyvai atlikti laidos metu, tad… Nepraleisk progos išgirsti viso to pirmas!

Susiklausome, kaip visada, pirmadienį nuo 17:00, 94.2 MHz dažniu arba internetinio radijo bangomis! FACEBOOK – RADIJO LAIDA Z KARTA – rask mus ir nebereikės liūdėti dėl vienos ar kitos praleistos laidos! Sek ir išgirsk visus šio sezono pakartotinius laidų įrašus!

Gražiausias ir šviežiausias akimirkas iš laidos gyvenimo gali rasti socialiniame tinkle – Instagram.

Laidos įrašų klausykis:

https://soundcloud.com/stations/artist/zkarta