Z KARTA bendraus su Ukrainos Vicepremjere

Šiandien laidoje išgirsite pirmąją laidų ciklo, skatinančio moterų lyderystę ir aktyvumą, dalį. Interviu ciklą pradės Ukrainos Vicepremjerė Ivana Klympuš – Tsintsadzė (Ivanna Klympush Tsintsadze). Kalbėsimės apie šiandienos iššūkius: nevienodus lyčių atlyginimus, seksizmą ir stereotipus. Galėsite išgirsti vicepremjerės linkėjimą veiklioms ir veržlioms asmenybėms.
Kitoje laidos dalyje klausytojai galės išsamiau susipažinti su iniciatyva “100 Lietuvos moterų”. Kaip iš daugiau nei tūkstančio siūlytų pretendenčių išrinktas šimtas labiausiai įkvepiančių asmenybių? Galėsite išgirsti apie tai kaip sąrašas sudarytas, kas yra pirmoje vietoje ir koks šios iniciatyvos visuomenei  tikslas. Taip pat laukia reportažas iš tik Liepos 6-ąją atidarytų LDK Valdovų rūmų. Lankėmės naujoje parodoje su Italijos ir Lietuvos Prezidentais. Šių šalių vadovai atidarė Tarptautinę Florencijos renesanso ir baroko parodą. Atidarymo proga išgirsite daugiau informacijos ir akimirkų iš parodos atidarymo – girdėsite interviu su Daiva Mitrulevičiūte, kuri yra LDK Valdovų rūmų muziejaus tarptautinių ryšių vadovė, šios parodos kuratorė ir koordinatorė.

Ir galiausiai, kaip gi be Dainų šventės!  Apie vykusią programą, žmonių skaičių renginiuose – pasidalinsime savo įspūdžiais ir kalbėsimės su dalyviais bei miesto svečiais.

Susigirdėkime kiekvieną pirmadienį nuo 17:00 valandos! Sek laidą socialiniame tinkle Facebook ir klausykis laidos tiesiogiai.

Laidos įrašas radijuj ir televizijai:

BUS ATNAUJINTA PO LAIDOS