,,Z KARTA” bendraus su Respublikos sveikatos apsaugos ministru A. Veryga

Alinantis karštis, mūsų noro tobulėti, bei šviesti kitus – nenumuš. Mūsų laidos komanda, štai ir vėl, kaip ir kiekvieną
pirmadienį, paruošė jums dar vieną staigmeną. Šį kartą, mes kalbinsime ne bet ką, o patį Lietuvos Respublikos,
sveikatos apsaugos ministrą, Aurelijų Verygą. Laidos eigoje, išgirsite, kaip atrodo eilinė sveikatos apsaugos ministro diena, kas pasikeitė, kai A. Veryga gavo šias pareigas. Paklaustas, apie bėgimo dvikovą, su atlikėju Linu Zarecku, ministras atsakė taip: “yra labai sudėtinga pralaimėti, jeigu su tavimi niekas nelenktyniauja”. Rūkymas, kaip ir turbūt kiekvieno žmogaus jaunystėje, apsireiškęs žalingas įprotis, kuris neapėjo ir mūsų sveikatos apsaugos ministro, tad sužinosite, ar sunku buvo pašnekovui mesti rūkyti. Kaip teigia, Aurelijus Veryga, fizinis aktyvumas yra labai svarbi sveikos jausenos dalis. Taip pat sužinosite, kaip praėjo antireji pašnekovo kadencijos metai, kas pasisekė, kas ne, bei kokie sunkumai iškyla, dirbant šiose pareigose.

Antrojoje laidos dalyje, mūsų laidos vedėjai Lukas Paškevičius ir Ugnė Valterytė pristatys jums naujajį projektą – kuriame dalyvaujant, gausite neįkainojamos patirties, susipažinsite su politikais ir pačiu politikos pasauliu, iš arčiau. Pajusite, kokia atmosfera vyrauja Seime bei valstybės valdyme. Ir pirmasis šio projekto politikas, kurį pakalbinome, tai pagarsėjęs, skandalingasis – Petras Gražulis: “kodėl žmonės mato žodžius, bet nemato darbų? “Ne žodžiais, o darbais, mes turime mylėti tėvynę.”

Visą pokalbį, apie jo gyvenimą, bei požiūrį į jaunimą, švietimo sistemą, emigraciją ir kt. išgirsite mūsų laidoje, kaip ir visada, pirmadieniais, nuo 17:00 – 94,2 Mhz dažniu.

Taip pat, klausytis mūsų galite www.startfm.lt arba mūsų facebook puslapio transliacijoje.

Informacinį pranešimą parengė – laidos ,,Z KARTA” komunikacijos vyr. specialistas Jovydas Zabiela