„Z KARTA“ ir Neringa Kurapkaitienė apie savanorystę

Jau šiandien kalbėsime apie savanorytę su studijos viešnia,Neringa Kurapkaitienė Mykolo Romerio universiteto lektore, knygos „Darbas su savanoriais pagrindai“ autore bei konsultante savanorystės klausimais. Ši altruistinė veikla yra puikus būdas žmogui suprasti kaip surasti pasirinkimo galimybę. Sužinosite laidos viešnios nuomonę apie savanorystę, kodėl yra verta savanoriauti, ką iš šios veiklos gauna asmenybė bei kaip savanoriaujant galima išvykti į kitas šalis nemokamai. Atiduodant savo laiką kitiems be atlygio augini save,– sako Neringa.

Sužinosime apie jos patirtį savanoriaujant svetur, kaip kito požiūris, į pačią savanorystę, kodėl kartu į savanorystės procesą buvo įtraukta visa šeima ir kodėl tai sparčiai populiarėja bei kokie yra viešnios iškelti tikslai, planai. Daugiau sužinosime apie knygą „Darbas su savanoriais pagrindai“ kodėl ji buvo parašyta ir ką ji duoda skaitytojui. Visa tai, jau pirmadienį, 17:00, laidoje „Z KARTA“. Klausykis mūsų 94,2 mhz dažniu, arba socialiniame tinkle „Facebook“.

Interviu ištrauką rasite čia:

https://www.etaplius.lt/neringa-kurapkaitiene-apie-savanoryste

Svečiuose Neringa Kurapkaitienė, Mykolo Romerio universiteto lektorė, knygos “Darbas su savanoriais pagrindai” autorė, bei konsultante, apie savanorystę. ;) Apie savanorystę ir gyvenimą kalbėsim kitu kampu ;)

Posted by Radijo laida Z KARTA on 2018 m. sausis 22 d.