Z KARTA – 2018-uosius pradedame drauge!

Sveikiname sulaukus naujųjų metų! Pradėkime juos drauge :)

Naujametinėje „Z KARTA“ laidoje, kaip ir visada, įdomūs svečiai. Ne ką mažiau įdomesnis, kalbinamas ir šį kartą. Spalvotasis, stilingasis, balsingasis ir charizmatiškasis Tomas, kitaip dar žinomas, kaip muzikinio projekto „X faktorius“ dalyvis, šio projekto atradimas – Alen Chicco. Užburiančiais pasirodymais stebinantis atlikėjas papasakos apie tai, kaip  muzikinis projektas pakeitė jį kaip asmenybę ir atlikėją bei kas buvo tas stimulas paskatinęs sudalyvauti projekte. Taip pat paliesime Alen Chicco užplūdusią komentarų bangą. Taip pat išgirsite, kada Tomas pradėjo dainuoti, kokia veikla užsiiminėjo prieš tampdamas žinomu bei pasmalsausime koks laisvalaikio praleidimo būdas artimiausias atlikėjo širdžiai. Puiki proga susipažinti su kylančia Lietuvos muzikos žvaigžde.

Antroje laidos dalyje – naujiena. RubrikaKodėl gera gyventi Lietuvoje?“ . Rubrika yra skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Laidos svečiai – įkvepiančios istorijos ir asmenybės, kurios save sieja su Lietuva bei jos žmonėmis. Galiausiai laidos pabaigoje, vedėjai Lukas ir Saulė, klausytojams atskleis kokie pokyčiai laukia laidos jau nuo kovo mėnėsio.

Įsijunk START FM, kaip visada pirmadieniais, nuo 17:00 – 94,2 Mhz dažniu. Arba klausykis mūsų socialinėje erdvėje „Facebook“ LIVE metu.