„Z KARTA“ su Albertu Kazlausku apie projektą „Gatvės gyvos“

Pirmadienį studijoje turėsime progą pabendrauti su savanoriškos iniciatyvos „Gatvės gyvos“ įkūrėju Albertu Kazlausku. Projektas prasidėjo 2015-ais metais, Albertas išėjo iš savo buvusio darbo, praėjo gidų apmokymo kursus ir pradėjo kurti maršrutus po Vilniaus miesto vietas, pro kurias keliaudami tik užmetame akį ir nepastebime visų užslėptų Lietuvos sostinės perlų. Sužinosime, kodėl žmonės renkasi keliauti ne tik po užsienį, bet ir nepraleidžia progos pasidomėti savo gyvenamąja vieta, kodėl į ekskursijas susirenka masiškai daug įvairaus amžiaus ir skirtingų patirčių turintys miesto gyventojai, nenusigąstantys per dieną nukeliauti net 10 kilometrų. Šiuo metu pasirinkti galima iš šešiolikos ekskursijų po įvairius Vilniaus rajonus, tačiau ne už ilgo bus pateikta ir daugiau maršrutų pasirinkimų. Pažintis su Albertu Kazlausku, daugiau apie maršrutų išskirtinimą –  ir dar daugiau išgirsite mūsų laidoje „Z karta“ pirmadienį 17:00.

Tuo tarpu, kviečiame Tave užsukti į mūsų socialinio tinklo ,,Facebook” paskyrą ir laimėti naujausią autoriaus knygą – „Vilniaus gatvės gyvos: gidas po miesto periferiją“.

Taip pat per savaitgalį siūlome sudalyvauti mūsų organizuojamoje, jaunimo pobūdžio apklausoje ir laimėti bilietus į kino teatrą!

Facebook ar snapchat?

#KONKURSAS Lu Kas ir Greta vėl susiginčijo :/ #BALSUOK kas geriau Facebook ar Snapchat ?!! (y) O vienam iš dalyvavusių padovanosim 2 kvietimus į Kino teatras "Pasaka" ;) Nugalėtojas bus paskelbtas antradienį. #zkarta #snapchatorfacebook

Posted by Radijo laida Z KARTA on 2017 m. spalis 6 d.