Pirmadienio laidoje ,,Z KARTA” apie labdaros organizacijų reikšmę

Pirmadienio laidoje svečiuojasi Algimantas Patackas – labdaros ir paramos fondo „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ įkūrėjas. Sužinome pačio vadovo gyvenimo istoriją, kuri turi bendrą sąsają su pačiu veikiančiu fondu. Taip pat bandysime išsiaiškinti kokia labdaros ir paramos fondų reikšmė ir nauda Lietuvoje. Aptarsime šalyje esančią situaciją, dėl daugelio labdaros organizacijų neskaidrios veikos, bandysime klausti, ar neužtenka pagalbos vien iš valstybinių institucijų, kokia pagalba yra suteikiama žmonėms, kuriems jos reikia. Kas ir kaip gali tapti organizacijos savanoriais ir kodėl verta daryti gerus darbus.

Antroje laidos dalyje į svečius užsuks aktyvi jaunimo atstovė, Jaunimo Europos komandos, nacionalinės moksleivių akademijos, politikų stebėsenos ,,Žinau ką renku” narė, Deimantė Bakaitytė iš Šakių, kuri papasakos apie savo veiklą organizacijose, pasidalins savo įspūdžiais ir patirtimi iš jaunimo mainų ir pateiks daug kitos informacijos, kuri pravers jaunam žmogui ateityje. Norime priminti, kad laukiame jaunų žmonių anketų, kurie gali pasidalinti savo veika ir pasiekimais.

Visą tai ir daugiau sužinosite įsijungę pirmadienį 17:00 START FM  arba radijo laidą „Z KARTA“ facebook puslapyje LIVE transliacijos metu. Maloniai kviečiame apsilankyti ir „Ištiesk gerumo ranką“ internetinėje svetainėje. Iki susiklausymo!