Pirmadienį laidoje ,,Z KARTA“ apie ICG Kaunas 2017 ir kraujo donorystę

Prasidėjus antrajam vasaros mėnesiui Jūsų nevarginsime kalbomis ir patys eisime džiaugtis saule, todėl šiandien laidoje trumpai pakalbėsime apie kraujo donorystę, išgirsite mūsų žurnalistų komandos reportažą iš katedros aikštės, kurioje vyko neatlygintino kraujo turo pradžia, kalbinome Lietuvos Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę – išgirsite kokia Prezidentės nuomonė, sužinosite mitus, kurios sprogdinsime kaip muilo burbulus, prie jų pridėsime teisingus ir patikrintus faktus.

Taip pat laidoje kalbėsimės su Giedre Bernotaite apie jau šią savaitę prasidedantį renginį „ICG Kaunas – 2017“ (Tarptautinės vaikų žaidynės), kurios vyksta kiekvienais metais ir persikelia iš Taipėjaus į Kauną. Domėsimės, kodėl Kaunas gavo tokią garbę ir kas vyks renginio metu. Ir kaip niekad, šiandien nemažai muzikinių kūrinių, kuriuos pamėgo radijo laidos komanda ir klausytojai. Įsijunkit mus nuo 17:00 valandos – gražiai dainuos Júníus Meyvant, Jon Foreman ir kiti, o naudinga informacija, kaip visada pasirūpinsime mes. Iki susiklausymo!

O mums jau vieneri – mes einame atostogauti ir švęsti savo laidos gimtadienio, tad su Jumis susigirdėsime po trumpos pertraukos – jau liepos 17 dieną. Iki :)

GIMTADIENIS !!! / Net nepastebėjome kaip greitai prabėgo visi metai – mums jau 1-eri 🎂 Ačiū Jums už tai, kad visą dieną…

Posted by Radijo laida Z KARTA on 2017 m. birželis 29 d.