„Z KARTA“ diskutuos apie karjeros galimybes ir dalinsis įspūdžiais iš renginių

„Z KARTA“ diskutuos apie karjeros galimybes ir dalinsis įspūdžiais iš renginių

Daugeliui jaunų žmonių, kyla nerimas – ką daryti su savo gyvenimu, ką veikti ir kur stoti. Radijo stoties „Start FM“ laidos „Z KARTA“ komandos nariai, paruošė laidą, kuri galbūt padės tai išspręsti. Šį kartą kalbinsime Klaudijų Melį, Viniaus universtiteto Karjeros dienų projektų vadovą ir Ingą Balnanosienę, Vilniaus teritorinės darbo biržos direktorę.

Laidos eigoje išgirsite viską apie „VU Karjeros dienas 2018“, kurios skirtos supažindinti studentus su darbo rinkos situacija Lietuvoje. Kas gali dalyvauti šiame nemokamame renginyje, kas per visus renginio metus pasikeitė, kokia yra renginio programa bei ką daryti jaunam žmogui, kuris dar neturi darbinės patirties.
Taip pat domėsimės, kokių specialistų trūksta Lietuvoje, kuo savanorystė padeda jaunai asmenybei bei svarstysime ar profesinės mokyklos šiandien vis dar yra nuvertinamos.

„Jaunas žmogus turi jaustis laukiamas ir saugus, jeigu ne, jis garantuotai emigruos“, – teigia Inga Balnanosienė, kuri mums taip pat pristatys „Jaunimo darbo centrą“ ir jo vykdomas funkcijas. Tai atvira erdvė jaunimui, skirta pažinti ir išsiaiškinti savo galimybes. „Jaunimo darbo centras“ tai erdvė turinti daugelį programų, kurios padės jaunimui atrasti save. Vilniaus teritorinės darbo biržos direktorė pritaria minčiai, jog tėvai turi pakreipti jauną žmogų profesinėje sferoje ir jam padėti apsispręsti.

Antroje laidos dalyje, išgirsite komandos paruoštus įspūdžius iš Lietuvos Respublikos Seimo. Kovo 10-ąją čia vyko nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ finalas ir apdovanojimai. Pakalbinome moksleivius, renginio organizatorę, Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos pirmininkę – Žanetą Vaškevičienę, mokytojus bei svečius. Laukia nuotaikingas ir informatyvus reportažas.

Mūsų laidą išgirsite, kaip visada, pirmadienį 17:00 – 94,2 HMz dažniu, startfm.lt bei mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ LIVE (tiesioginės transliacijos) metu.

Nepamirškite, kad visas laidos akimirkas galite sekti instagram paskyroje.

VU KD ir Lietuvos istorijos žinovas 2018

Ar jaunimui vis dar atviros karjeros galimybės? Taip pat laidoje apie VU Karjeros dienas bei apie konkursą ,,Lietuvos istorijos žinovas'', ;) (y) Laidos svečiai: Vilniaus universiteto Karjeros dienos vadovas Klaudijus Melys ir Lietuvos darbo birža (Vilniaus teritorinio padalinio) direktorė – Inga Balnanosienė.

Posted by Radijo laida Z KARTA on 2018 m. Kovas 12 d., Pirmadienis