Anonsas: Swampfest 2016

swampfest 2016

Swampfest grįžta po metų pertraukos. Bene vienintelis festivalis, kuriame dar gali pajusti do it yourself kultūros dvasią, kuria buvo paremti senieji festivaliai Darom (vėliau – Padarom), Sala, Operatorinė ir Mano ir tavo, žada malonų savaitgalį Varėnos miškuose su daug įvairios muzikos ir aktyviomis veiklomis.

Festivalyje Swampfest anksčiau puikiai išsitekdavo surf, post-metal, repas ir regis, ir šiais metais niekas nesikeis. Čia bus galima klausytis ir kosminio Mesijaus x Munpauzn repo, linksmai trypti kojomis į regio ritmą kartu su Ministry of Echology ar kratyti pirštą grojant grinderiams Faršas. Be minėtų grupių rokenrolo duos lenkų grupė The Stubs ir vienam vakarui atsikūrusi nuogalių grupė The Analfists, griežtesnius rifus skels Red Water ir Sloga, trash‘o vakarienei pateiks Phrenetix, o latviai Tesa nuraus stogą ne vienam. Be visų gyvų pasirodymų dar gros krūva DJ‘ų.

Ką veikti be muzikos? Swampfest žada tinklinio, futbolo turnyrus, taip pat vyks už gyvūnų teises kovojančios organizacijos Tušti narvai stendas, paskaitos. Atsigaivinti norintys dalyviai galės maudytis festivalio teritorijoje esančiame prūde arba ežere.

Šiuo metu festivalio organizatoriai ieško savanorių, todėl jei norėtum prisijungti, parašyk jiems: swampfestas@gmail.com.

Jei mėgsti rokenrolą, laukinę atmosferą, pasiklysti rūke ir sėdėti prie laužo, kalendoriuje apsibrauk liepos 1-3 d. savaitgalį – patikėk, nieko geriau tą savaitgalį nerasi.