Koncertai: Arcadia Repeats

Kai koncertų pasiūla jau kelis metus tokia gausi, kad vis sunkiau yra išsirinkti kur norisi eiti, o kur jau nebe, labai maloniai nustembi netikėtai Facebook tinkle pamatęs pranešimą apie slaptą koncertą ant stogo. Slaptas koncertas, į kurį, pasirodo, dar reikia iš anksto užsiregistruoti, o koncerto vietą sužinosi tik likus dienai iki koncerto – XXI a. tai yra tai, kas užkabina.

Koncerto dieną susitinkam prie Geležinkelio stoties ir pereinam į Naujininkų pusę. Koncertas vyks ant apleisto Taksi parko stogo. Pagal nuorodas ir ženklus randam vietą, užlipam ant stogo, pasirašom lapuose, kad esam patys atsakingi už savo saugumą ir būsim protingi.

Vaizdas ant stogo žavi.

Grupė Arcadia Repeats derinasi instrumentus, žmonių iš viso apie 40-50. Galima buvo sukviesti daug daugiau, bet čia suprantu ir organizatorius: daugiau žmonių ant stogo = daugiau problemų, mažiau kontrolės.

Duetas Arcadia Repeats groja kažkokį post-whatever – šiek tiek kapotų hardcore ritmų, šiek tiek švelnesnių pragrojimų, iš kompiuterio skamba visokie semplai ir muzikytės. Jei nuoširdžiai, tai viskas skamba ne tiek įdomiai, kiek kad viskas tiesiog gražiai, labai estetiškai žiūrisi apačioje likusio Vilniaus miesto fone. Būtent – žiūrisi, o ne klausosi, nors tu koncerte, o ne kine.

Šiuo koncertu organizatoriai primena apie artėjantį festivalį Poscosmos, kuris įvyks gegužės pabaigoje. Užskaitau tokią įžangą ir laukiu ką dar pasiūlės Postcosmos komanda.