Kalba alumnai: užauginti laimingą žmogų – misija įmanoma

Jurate Baltuskiene

Po vasaros atostogų laida „Kalba alumnai” grįžta į eterį. Pirmojoje šį rudenį – pokalbis su „Paramos vaikams centro“ projektų koordinatore Jūrate Baltuškiene. Į ją ekspertinio patarimo kreipiasi daugybė tėvų, norinčių kvalifikuotos pagalbos auginant vaikus. Dar studijuodama Vilniaus universitete, Jūratė suprato, kad dirbti su vaikais ji norėtų labiausiai. Kompleksinę pagalbą vaikams ir šeimoms teikiančioje nevyriausybinėje organizacijoje „Paramos vaikams centras” Jūratei apstu darbo ir galimybių realizuoti savo profesinius siekius. Čia ji vadovauja ilgametei savanorystės programai „Big Brothers Big Sisters“ ir Tėvų linijai. Laidoje sužinosite, kaip keičiasi vaikų situacija Lietuvoje, kokie iššūkiai ir naudos laukia norinčių padėti vaikams ir, ko reikia, kad vaikai šeimoje augtų laimingi.

Laidose apie lyderystę, bendruomeniškumą, savanorišką veiklą diskutuojame su Vilniaus universiteto auklėtiniais: įvairių sričių ekspertais, dėstytojais, verslų įkūrėjais, užsienyje ar Lietuvoje sėkmingai karjeros siekiančiais žmonėmis.

Laidą veda universiteto ryšių su alumnais koordinatorė ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lektorė Giedrė Biržytė.

Klausykitės mūsų kiekvieną antradienį 10 val. Start FM eteryje.