Marija Žemaitytė: per pasaulį paskui ugnį

Marija Žemaitytė Eglė Sabaliauskaitė VZX photography

Dešimtojoje „Pasaulio laiku“ laidoje svečiuojasi keliautoja, Klaipėdos jaunimo teatro aktorė Marija Žemaitytė. Siekis perprasti ugnį – Marijos aistra. Todėl ji leidžiasi į keliones po pasaulį ir, vedama intuicijos, randa įdomiausius ir rečiausius ritualus, kuriuos puoselėja žmonės Azijos ir Afrikos žemynuose. Marijos planuose – daugiau kelionių ir didžiulis noras dalintis padarytais atradimais. Šiltas pokalbis su „ugnies medžiotoja“ praminta mergina – jūsų dėmesiui.

„Pasaulio laiku“ svečiai – praktikai ir akademikai, kurie dalinasi savo patirtimis ir žiniomis apie pasaulį, ypač kylančių jo regionų – Azijos, Lotynų Amerikos, Afrikos, Vidurio Rytų šalių kultūrą, žmones ir aktualijas, kuriomis jie gyvena. Laidų serijoje paseksime Vilniaus universiteto alumnų, dėstytojų ir universiteto bičiulių kelionių ir atradimų keliais, kurie veda į tolimas šalis. Laidos rengiamos kartu su Vystomojo bendradarbiavimo platforma (www.vbplatforma.org), o jas padeda įgyvendinti Europos Komisijos finansuojamo projekto „Darni Europa visiems“ (angl. Make Europe Sustainable for All) lėšos.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite laidos vedėjai Giedrei Biržytei, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lektorei ir VU alumnų koordinatorei – pasauliolaiku@startfm.lt

Laidos klausykite ketvirtadienį, 10 val. Start FM eteryje. Vasarą laida darys pertrauką, tad susitiksime jau rudenį. Gražios vasaros!

Fotografija: VZX photography / Egle Sabaliauskaitė