Pasaulio laiku: Azija iš arti

Daktaras Konstantinas Andrijauskas neslepia, kad šeimos šaknys Buriatijoje įpareigoja būti tiltu tarp Lietuvos ir Rytų. Ir Konstantinas tai daro puikiai – būdamas jaunu akademiku, jis šiandien yra vienas geriausių Kinijos ir Rytų pasaulio ekspertų Lietuvoje. Intensyviai dėstydamas Vilniaus universitete ir ne tik, jis jau spėjo išleisti dvi knygas. Su Konstantinu kalbamės apie Dalai Lamos vizitą Lietuvoje, Tibeto ir Kinijos santykius, kintančią Kinijos vietą pasaulyje, Rytus ir Vakarus, paties keliones ir atradimus. Kviečiame klausytis!

„Pasaulio laiku“ svečiai – praktikai ir akademikai, kurie dalinasi savo patirtimis ir žiniomis apie pasaulį, ypač kylančių jo regionų – Azijos, Lotynų Amerikos, Afrikos, Vidurio Rytų šalių kultūrą, žmones ir aktualijas, kuriomis jie gyvena. Laidų serijoje paseksime Vilniaus universiteto alumnų, dėstytojų ir universiteto bičiulių kelionių ir atradimų keliais, kurie veda į tolimas šalis. Laidos rengiamos kartu su Vystomojo bendradarbiavimo platforma (www.vbplatforma.org), o jas padeda įgyvendinti Europos Komisijos finansuojamo projekto „Darni Europa visiems“ (angl. Make Europe Sustainable for All) lėšos.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite laidos vedėjai Giedrei Biržytei, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lektorei ir VU alumnų koordinatorei – pasauliolaiku@startfm.lt

Laidos klausykite ketvirtadienį, 10 val. Start FM eteryje.

Nuotrauka: IQ/Alfa.lt