Laidoje „Z KARTA“ – apie politiką ir kūrybą!

Laidoje „Z KARTA“ – apie politiką ir kūrybą!

Jaunimo laida „Z KARTA“ ir vėl čia! Antroji išties labai darbinga spalio savaitė prasideda ir josios pradžią vainikuojame dviem labai pozityviais, informatyviais bei veikti nuteikiančiais interviu! Pirmoje laidos pusėje turėsite galimybę artimiau susipažinti su Seimo nariu Vytautu Kernagiu, kuris, kas įdomiausia, kaip pats save apibūdina, nėra vien tik politikas. Kaip atrodo Tautos atstovo darbotvarkė? Iš kur atsirado potraukis tokiai veiklai? Koks dėmesys, pasak Vytauto Kernagio, yra skiriamas jaunam žmogui parlamente? Kiek svarbu dalyvauti visuomeninėje veikloje ir ar politika bei jaunimas – suderinami dalykai? Taip pat bus aptarta moterų rolė valstybės valdyme, kodėl moterų skaičius šioje sferoje žymiai mažesnis, kas tam daro įtakos? Ir, be abejonės, bus paliestos ir tokios temos kaip švietimo sistema, emigracija. Ką Lietuvos atžvilgiu iš tikrųjų reikėtų keisti šiose srityse?

Ką jau ką, tačiau antroje laidos pusėje laukia išties labai nuoširdus interviu apie kūrybą. Vėl trumpam sugrįžtame prie rimtesnės meno krypties – prie dainuojamosios poezijos. Kas yra Emilija Statinaitė bei kaip jos gyvenime atsirado muzika, kokia ji? Kaip kūryba yra suvokiama šiomis dienomis, kam skiriamos tokio tipo dainos, kas gimsta pirmiau – melodija ar tekstas?

Apie visa tai ir dar daugiau, kaip visada, pirmadienį nuo 17:00, 94.2 MHz dažniu arba internetinio radijo bangomis! FACEBOOK – RADIJO LAIDA Z KARTA– rask mus ir nebereikės liūdėti dėl vienos ar kitos praleistos laidos! Sek ir išgirsk visus šio sezono pakartotinius laidų įrašus! Gražiausias ir šviežiausias akimirkas iš laidos gyvenimo ir kelionių gali rasti socialiniame tinkle – INSTAGRAM.

Laida dalinai finansuojama Britų Tarybos programos „Active Citizens“ biudžeto lėšomis.