Kalba alumnai: doc. Vytenis Pauliukaitis
V.-Pauliukaitis-DONATAS-VAICIULIS

Kalba alumnai: doc. Vytenis Pauliukaitis

Laidoje „Kalba alumnai“ svečiuojasi žinomas režisierius, scenaristas ir VU partnerystės docentas Vytenis Pauliukaitis. Kalbamės apie mūsų studentus ir kūrybinės komunikacijos alumnus, jų motyvaciją, profesinius kelius, pasiekimus ir gyvenimo iššūkius. Turtingas savo darbine ir gyvenimiška patirtimi, docentas žvelgia į jaunus žmones atidžiai ir empatiškai. „Galime norėti, kad mūsų vaikai būtų prezidentai ir gabūs mokslininkai. Bet ar jie tikrai gali?” – retoriškai klausia docentas kalbant apie tėvų lūkesčius vaikams. „Aš čia esu, kol man įdomu ir, kol matau, kad yra labai įdomių žmonių, su kuriais galima dirbti“ – sako Vytenis Pauliukaitis, vardindamas ne materialiuosius savo gyvenimo pasiekimus.

„Kalba alumnai“ laidose apie motyvaciją, bendruomeniškumą, lyderystę diskutuojame su Vilniaus universiteto auklėtiniais: įvairių sričių ekspertais, dėstytojais, verslų įkūrėjais, užsienyje ar Lietuvoje sėkmingai karjeros siekiančiais žmonėmis.

Laidą veda universiteto ryšių su alumnais koordinatorė ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lektorė Giedrė Biržytė.

Klausykitės kiekvieną antradienį 10 val.