Kalba alumnai: atverti pasaulį virtualioje realybėje
Viktorija Mickute by Asiya Khaki.

Kalba alumnai: atverti pasaulį virtualioje realybėje

Šįsyk „Kalba alumnai” laida ypatinga – telefonu tiesiai iš Kataro, Al Jazeera televizijos, kalbiname Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto alumnę Viktoriją Mickutę. Daugeliui atpažįstama iš socialinių medijų apžvalgų LRT, ji pernai nėrė į naujus vandenis ir šiuo metu Al Jazeera televizijos Contrast studijoje kuria virtualios realybės dokumentinius filmus, kurie leidžia iš arti patirti žmonių istorijas Jemene, Pietų Sudane, Malaizijoje ir kitur pasaulyje. Rodomos istorijos dažnai skaudžios ir sulaukia mažiau dėmesio žiniasklaidoje, ypač  mažesnėse šalyse kaip Lietuva. 360 laipsnių kampu filmuotos istorijos dažnai sukrečia, atveria akis, tačiau Viktorija tiki, kad filmai – svarbi galimybė perduodant kenčiančių žmonių žinią plačiai auditorijai. Kalbėsimės su Viktorija apie jos darbus, planus ir jau pelnytą prestižinį žurnalistikos apdovanojimą už filmą apie Jemeno tragediją.

„Kalba alumnai“ laidose apie motyvaciją, bendruomeniškumą, lyderystę diskutuojame su Vilniaus universiteto auklėtiniais: įvairių sričių ekspertais, dėstytojais, verslų įkūrėjais, užsienyje ar Lietuvoje sėkmingai karjeros siekiančiais žmonėmis.

Laidą veda universiteto ryšių su alumnais koordinatorė ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lektorė Giedrė Biržytė.

Klausykitės kiekvieną antradienį 10 val.