D.D / Arnas Brazaitis

Arnas

/ Šiandien 20 h  Dėžė Dėžutėj / :

Laidą pradėsime nuo muzikinių premjerų, kurio kaltininkais taps du projektai SoulSonic​ ir 101. Artimiausiu metu šie projektai išleis į dienos šviesą savo būsimus albumus ir busite pirmieji, kurie išgirsite naujus kūrinius iš šių albumų. Tai pat pakviesime apsilankyti Techno valso pokelyje, kuris vyks Balandžio 15 dienos vakare / Kultūros baras Kablys​ / Šokio dirigentai : HOOKED ON:​ trijulė _ Benua_ ir _ Pramoninio miesto vaikis su pankiška dvasia Cleric​_
Ir laidos epicentru taps mūsų svečias – jaunasis prodiuseris Arnas Brazaitis, po kurio slepiasi du muzikiniai vardai – Antivist ir fomalhaut​. Pakalbėsime apie jo kūrybinius tolius ir išpakuosime Arno dovaną klausytojams, kuri glūdi valandos trukmės muzikinėje dežutėje.

Laida "Dėžė dėžutėj"

Kai tavęs klausia, kur ta paslaptis, kuri tave žadina kiekviena rytą, paskendusios miglos apsuptyje ? Tu nežinai ką atsakyt.. nežinai, nes atsakymas tavęs neišgelbės nuo praeities ir dabarties. Mes, laida „Dėžė Dėžutėj“, ieškosim tik klausimų, kurie neturi atsakymų. Mūsų muzikinė erdvė yra neaprėpiama akies vyzdžių toliais, kalbų aidais ir kasdienybės kapų įšventinimais. Kalbėsim apie elektroninę muziką ir jos kultūrą, kuri yra pasislėpusi už savo šaltu betoniniu sienu. Jausim. Kalbėsim. Klausysimes vienas kito, tai laida „Dėžė Dėžutėj“.