09

nes

Laukiamiausias vasaros įvykis jau čia pat ir jis siejasi su svajingu pasivaikščiojimu po rytinę rasą, kuri atgaivina mūsų kūnus ir sužadina aistringą smalsumo pojūtį gamtai ir muzikai. Tai tie du elementai sukuria junginį,  pavadinimu – „Sūpynės“ . Tai įvykis, kuris  jau dešimt metų kuria atradimų istorijas bei formuoja bendruomenę, kuri drąsiai neria į didžiausius, neaprėpiamus elektroninės muzikos vandenis.  Ir svarbiausia tai tęsiasi.

Laida “Dėžė Dėžutėj“  pradeda pristatymo ciklą, kurio metu supažindins klausytojus su „Sūpynės“ festivalio skirtingomis muzikinėmis erdvėmis.

Šiandien kelionę pradedam nuo Less muzikinės platformos, kuri visada išsiskiria eksperimentinės muzikos segmentu. Ji yra sala, atsiskirusi nuo triukšmo, bet ne nuo chaoso.

Šiemet  mėnulio papėdėje laužus kūrens tokie atlikėjai kaip VesselTri Angle Records //  Broken English Club projektas bei hipnozės seansas nusimato su Inga Copeland balsų ir garsų sintezėmis.

Kas čia išvardinta yra tik trupiniai, bendromis jėgomis su žurnalistu Pauliumi Iliumi, bei Sha: TRI :Ah judėjimo veidu – Vaidotu Ambrozaičiu papasakosime  išsamiau  kas laukia ir ko galima tikėtis, ką žada mūsų local scenos atstovai šitoje platformoje galėsite sužinoti šiandien 20 H per Start FM eterį.

//  BILIETAI // Minimal.lt //

 

Laida "Dėžė dėžutėj"

Kai tavęs klausia, kur ta paslaptis, kuri tave žadina kiekviena rytą, paskendusios miglos apsuptyje ? Tu nežinai ką atsakyt.. nežinai, nes atsakymas tavęs neišgelbės nuo praeities ir dabarties. Mes, laida „Dėžė Dėžutėj“, ieškosim tik klausimų, kurie neturi atsakymų. Mūsų muzikinė erdvė yra neaprėpiama akies vyzdžių toliais, kalbų aidais ir kasdienybės kapų įšventinimais. Kalbėsim apie elektroninę muziką ir jos kultūrą, kuri yra pasislėpusi už savo šaltu betoniniu sienu. Jausim. Kalbėsim. Klausysimes vienas kito, tai laida „Dėžė Dėžutėj“.