14

rimas

// Šiandien  ”Dėžė Dėžutėj“ laidoje //

// Nusikelsime į XX amžiaus 10-ąjį dešimtmetį, kai šokių aikštelės grindys buvo aplipusios ekstazės prakaitu, pasineriant į tuometines naujas muzikines bangas / acid techno / d‘n‘b / ir kiti elektroninės muzikos mišiniai tos kultūros mylėtojams kėlė laisvo skrydžio būseną //

Mūsų laiko mašinos vairą laikys laidos svečias – Rimas Šapauskas, kuris nuo ankstyvų 1993 metų aktyviai grojo vakarėliuose, neįprastuose klubuose, tuo pačiu dar neoficialiai vadinamas D‘n‘B muzikos pionieriumi.

Taigi, antradienį, 20 valandą su Rimu prisiminsime reivo kultūros gimimo epizodus, nagrinėsime to laikmečio muzikinį klimatą, klausytojų įpročius, vakarėlių atmosferą ir žinoma palyginsime šiuos faktorius nūdienos realijomis.

// Start FM bangos // 94. 2 FM Vilniuje //

Laida "Dėžė dėžutėj"

Kai tavęs klausia, kur ta paslaptis, kuri tave žadina kiekviena rytą, paskendusios miglos apsuptyje ? Tu nežinai ką atsakyt.. nežinai, nes atsakymas tavęs neišgelbės nuo praeities ir dabarties. Mes, laida „Dėžė Dėžutėj“, ieškosim tik klausimų, kurie neturi atsakymų. Mūsų muzikinė erdvė yra neaprėpiama akies vyzdžių toliais, kalbų aidais ir kasdienybės kapų įšventinimais. Kalbėsim apie elektroninę muziką ir jos kultūrą, kuri yra pasislėpusi už savo šaltu betoniniu sienu. Jausim. Kalbėsim. Klausysimes vienas kito, tai laida „Dėžė Dėžutėj“.

One Comment

  1. Sakykite koks gabalas grojo 21:30? Labai trumpa daina buvo, shazamas nieko nepagavo;/ dabar negalesiu uzmigt man reikia pavadinimo! Ir mano mergina sake, kad nekalnes su manim jei jos neatrasiu, tad labai laukiu Jusu pagalbos. P.S. pionieriau Rimai, nuostabi muzika!;]

Comments are closed.