09 // THE LIFT: MINDAUGAS KAČINSKAS – [0000]

Gruodžio 9 dienos vakarą laidoje „Dėžė Dėžutėj“ lankysis THE LIFT projekto iniciatorius – Mindaugas Kačinskas.

Laidoje kalbėsimės apie pogrindinį judėjima THE LIFT, jo atsiradimo istoriją, siekius ir veiklą. Ką šis projektas surezgė elektroninės muzikos platformoje?
Pirmasis THE LIFT projekto etapas “Eksbanko saugykla” vyko konceptualioje erdvėje tarp storų gelžbetonio sienų ir metalinių seifų, kur anksčiau už grotų buvo saugomas auksas. Eksbanko saugykloje rinkosi bendraminčiai draugai ir draugų draugai, kuriems reikėjo alternatyvos standartinei pasiūlai. Tvyrojo maišto kvapas liftu kylant aukščiau už tvarką ir pasiūlą.

Jaučiant stiprų pogrindžio judėjimo pulso trūkumą, pasikvietėme Mindaugą pasikalbėti ir papasakoti apie nostalgišką projekto etapą “Eksbanko saugykla”. Iš viso to išplauks nuoširdus dialogas apie meilę muzikai ir jos kultūrai.

Svarbu paminėti, kad Mindaugas yra vienas DJMokykla.lt  įkūrėjų ir nuo 2002 metų Mindaugas su bičiuliu padėjo nemažai daliai dabartinių dj’ų pažinti savo kelią.

Jo kuruojamoje DJ Mokykloje anuomet lankėsi ir zulino plokšteles dabartiniai Recoco, Delonge, Split Pulse, Fresh Tee, Moonbird, Julija Fedotova, Azara Schwarzrot ir kiti.
Taigi, kosminį antradienį sutiksim architektą, mokytoją, pogrindžio kultūros puoselėtoją – Mindaugą ir plauksim prieš srovę pasroviui.

// 20 valandą // Start FM bangos // 94,2 FM Vilniuje // internetu visame pasaulyje //