11

Laida „Dėžė Dėžutėj“ kviečiasi rytoj į savo rūsį Vilniaus nakties meistrus Lorano Vaitkų, Hallucin ir Moon Disco, kurie pristatys savo  „Hooked On“  renginių seriją , bei šio penktadienio, lapkričio 14 dienos,  nerūdijančio techno keliones tąsą Kultūros bare Kablys. Antras šio sezono sustojimas – Berlyne. Iš ten – šios nakties svečias Ray Kajioka.

Dvidešimtmetį už pulto praleidęs ir daugelio krypčių techno vėjus kinkęs Ray nepamiršta šaknų ir klasikinio Detroito skambesio. O jau beveik dešimtį įrašų trunkanti jo partnerystė su Kanzleramt Records įrodė, kad kokybė aktualumo per laiką nepraranda. Beje, šioje leidykloje pasirodžiusį ir dar geležimi kvepiantį albumą “En Route” atlikėjas pristatys Vilniuje, kur atvyks tiesiai po Australijos turo.

Pastaruoju metu Ray Kajioka pateko ir į Vokietijos techno legendos Sven Vath bei jo kuruojamos „Cocoon“ šeimos akiratį ir šis ryšys iki viršutinės padalos suintensyvino didžėjaus tvarkaraštį. Visgi Ray atrado laiko ir tradiciniam „Hooked On“ podcast‘ui su įvadu į lapkričio 14-osios naktį, kurį išgirsite laidos antroje dalyje.

Šalia Ray Kajioka ir etatinių rezidentų – dar vienas svečias – visur spėjantis ir kilometrus įrašų per savaitę prasukantis Split Pulse. Techno kokybė ir priežiūra visą naktį be išeiginių.

Prakaitas liesis laisvai šokių aikštelėje ir meistrai tam yra pasiruošę, todėl mes kviečiame visus rytoj, 20 valandą,  įsijungti Start FM eterį ir sužinosite daug įdomių dalykų apie patį Ray Kajioką, bei pačių meistrų gyvenimo aktualijas.