28

 

Vaikystės baimės akimirkos, kurias lydėdavo sustingę, ryškūs  blyksniai. Atradimų nuojauta ir skonis.

Šiandienos „ Dėžė Dėžutėj“ laidoje lankysis Quartz, kuris organizuoja šio penktadienio puotą, pavadinimu – Blyksniai. Tai renginys, kuris skleis gaivą ir paralelinių dažnių sroves, atsiribojant nuo triukšmo, kuris kunkuliuos šalia įvykio vietos, nes juk  karnavalas ir juoktis iš savęs mokam.

/ Atskira sala, su šiltu ir tirpstančiu smėliu rankuose /

 Šnekėsime ne tik apie Blyksniai renginio konceptą, bet ir bendrus, kertinius dalykus, nes Quartz yra aistringas muzikos melomanas, vienas iš leidybinės kompanijos „ Dumblys“  įkūrėjų, bei kuruojantis Yagos festivalio Ramybės sceną.

 

Laidoje vyraus melancholiška ir  jauki rytinė migla.

Skęstam : 20 valandą / Start FM / 94,2 FM Vilniuje

 

Laida "Dėžė dėžutėj"

Kai tavęs klausia, kur ta paslaptis, kuri tave žadina kiekviena rytą, paskendusios miglos apsuptyje ? Tu nežinai ką atsakyt.. nežinai, nes atsakymas tavęs neišgelbės nuo praeities ir dabarties. Mes, laida „Dėžė Dėžutėj“, ieškosim tik klausimų, kurie neturi atsakymų. Mūsų muzikinė erdvė yra neaprėpiama akies vyzdžių toliais, kalbų aidais ir kasdienybės kapų įšventinimais. Kalbėsim apie elektroninę muziką ir jos kultūrą, kuri yra pasislėpusi už savo šaltu betoniniu sienu. Jausim. Kalbėsim. Klausysimes vienas kito, tai laida „Dėžė Dėžutėj“.