29

 Jo pasirodymą pristato lyg klasikinės muzikos kompozitorių : „Derindamas garso įrašų semplus, sintezatoriaus garsus ir efektus jis sukuria klasikinio ambiento kūrinius, plaukiančius unikaliais kinematografiškais garso fragmentais ir paslaptingų vokalų, jaudinančių vaizduotę, šnabzdesiais.”

        Taigi, draskanti ramybės idilė šiandien skalaus pro Start FM bangas, nes šiandien 20 valandą su jumis  pasisveikins “ Dėžė Dėžutėj” laida. Kaip supratote būsime ne vieni, o drauge su Ersha, kuris ambient/ IDM muzikos mylėtojams puikiai žinomas  kaip kūrėjas, bei  šios muzikos skleidėjas. Būtina paminėti jog jis  yra nemažai prisidėjęs prie Elektrosfera.net label’o veiklos ir kas svarbiausia, kad  būtent  šio leidybinės kompanijos  gyvavimas atnešė nemažą impulsą Lietuvos muzikos prodiuseriams tobulint savo garsą ir atrasti joje vietą.

Šiandien su juo susipažinsim artimiau, turėsite galimybę jį pažinti ne tik per jo kūrybinę prizmę, bet ir  per jo išsakytą požiūrį apie visus aspektus, kurie  kuria paslapties šydą kasdienybėje.

Reikia perspėti, jog antra laidos dalis bus paskendusi skaidriame rūke, nes galėsite išgirsti įrašą iš Ershos pasirodymo per Yaga Gathering festivalį, kuris įvyko 2012 metais.