22

Girdėjote apie Etchno stilių ? Ar jautėte liaudiškų sutartinių magiją ? Ar šiandien, dirbant tarp keturių sienų, jūsų protas šaukte šaukė gamtos prieglobsčio ir ramybės ? Pojūčio ištroškusi jūsų širdis šiandien atsivers laidoje ” Dėžė Dėžutėj” , nes į Start FM studiją atplauks per urbanistinių srovių bangas – Vėjopatis.

Dub Techno stilistikos kūrėjas perteiks gaivą ir šalto  vandens sruvenimo efektą,  nes pokalbis vystysis nuo jo kūrybinio potencialo atradimų iki asmeninių iššūkių sutikimo su ableton’iška šypsena veide. Būtinai paminėsim ir apkalbėsim jo naujausią albumą – Medžių aidai. Kodėl aidai, o ne šlamesys, Kodėl Vejopatis, o ne Vėjo patinas ? Kodėl yra Kodėl ? Visi atsakymai ir nuodėmės šiandien 20 valandą per Start FM bangas // www.startfm.lt // 94,2 FM Vilniuje.

Antra laidos dalis bus skirta meditacijai, kuriai diriguos Vėjopatis. Alsuosim Etechno motyvais ir Dub Techno pulsuojančiais dažniais.

P.S Minėk velnią su reikalu. Pamink dviratį su vėju. Patys.

Laida "Dėžė dėžutėj"

Kai tavęs klausia, kur ta paslaptis, kuri tave žadina kiekviena rytą, paskendusios miglos apsuptyje ? Tu nežinai ką atsakyt.. nežinai, nes atsakymas tavęs neišgelbės nuo praeities ir dabarties. Mes, laida „Dėžė Dėžutėj“, ieškosim tik klausimų, kurie neturi atsakymų. Mūsų muzikinė erdvė yra neaprėpiama akies vyzdžių toliais, kalbų aidais ir kasdienybės kapų įšventinimais. Kalbėsim apie elektroninę muziką ir jos kultūrą, kuri yra pasislėpusi už savo šaltu betoniniu sienu. Jausim. Kalbėsim. Klausysimes vienas kito, tai laida „Dėžė Dėžutėj“.