15

Artėjanti ketvirtadienį įvyks laidos „Dėžė Dėžutėj“ tiesioginis eteris per Start FM bangas.  Tradiciškai laidoje ateis svečias, kuris atsineš savotišką patirtį ir gausų muzikinį kraitį, kurio nuoširdžiai pasidalins su mūsų klausytojais.

Taigi, su didžiausiu malonumu norim  pristatyt, kad laidoje turėsim garbę susipažint  su atlikėju – Extronica. Šis kūrėjas visiškai  neseniai yra išleidęs naują albumą, pavadinimu – Thank You Credits .

Virtualioje erdvėje informaciją apie atlikėją yra ganėtinai skurdi, o pats šviežiausias jo  albumas yra įdomus, perpintas triukšmingomis ir eksperimentinės garsų linijomis,  taigi, bus puiki proga  arčiau pažvelgti į  Extronicos kūrybinę pusę. Tuo labiau jis yra specialiai paruošęs mūsų laidai  valandos trukmės selekciją, kurią išgirsite antros laidos dalyje !

Nepamirškit, jog rytoj 20 valandą per Start FM // www.startfm.lt // 94,2 FM Vilniuje

Laida "Dėžė dėžutėj"

Kai tavęs klausia, kur ta paslaptis, kuri tave žadina kiekviena rytą, paskendusios miglos apsuptyje ? Tu nežinai ką atsakyt.. nežinai, nes atsakymas tavęs neišgelbės nuo praeities ir dabarties. Mes, laida „Dėžė Dėžutėj“, ieškosim tik klausimų, kurie neturi atsakymų. Mūsų muzikinė erdvė yra neaprėpiama akies vyzdžių toliais, kalbų aidais ir kasdienybės kapų įšventinimais. Kalbėsim apie elektroninę muziką ir jos kultūrą, kuri yra pasislėpusi už savo šaltu betoniniu sienu. Jausim. Kalbėsim. Klausysimes vienas kito, tai laida „Dėžė Dėžutėj“.