08

Skambėsim ketvirtadienį 20 valandą :

Tarp blokinių namų šėšėlių, tarp lengvos būties skrydžio, tarp tylos tarpų ir klausimų apie lietų, tarp tavęs ir rytojaus, tarp mūsų ir praeities.
Rytojaus „ Dėžė Dėžutėj“ laida pasiners į klampią miglą, kur jūsų ego žaidimo įrankiai ištirps prieš savo valią.
Visa tai pateiksime kartu su Tado Švenčionio pagalba, jo pastangomis šį penktadienį, Kablyje vyks renginys, kuriame dalyvaus pasąmonės pelkių virtuozai – Emptyset.
Start FM studija kvėpuos nerimu ir lėtai paslapties šydą atidengs Tadas, kuris plačiau papasakos apie save, UMBRA judėjimo krypčių ruožus ir žinoma itin laukiama renginį, šį penktadienį.

Antros laidos dalyje, vedėjai Marius Va ir Deepah sugros dedikuota šiam įvykiui selekciją ir visai tai gims rūsyje, kur eksperimentinės svajos maišysis kartu su chaosu ir tamsa

 

 

 

Laida "Dėžė dėžutėj"

Kai tavęs klausia, kur ta paslaptis, kuri tave žadina kiekviena rytą, paskendusios miglos apsuptyje ? Tu nežinai ką atsakyt.. nežinai, nes atsakymas tavęs neišgelbės nuo praeities ir dabarties. Mes, laida „Dėžė Dėžutėj“, ieškosim tik klausimų, kurie neturi atsakymų. Mūsų muzikinė erdvė yra neaprėpiama akies vyzdžių toliais, kalbų aidais ir kasdienybės kapų įšventinimais. Kalbėsim apie elektroninę muziką ir jos kultūrą, kuri yra pasislėpusi už savo šaltu betoniniu sienu. Jausim. Kalbėsim. Klausysimes vienas kito, tai laida „Dėžė Dėžutėj“.