Rytoj: muzika plūstanti Venecija

“Man gyvam esant, mano kūnas savo mažytę, baikščią sielą laikė uždaręs savyje tarsi kalinį. Dabar viskas pasikeitė ir apsivertė aukštyn kojoms. Kad ir kas aš dabar būčiau, kad ir kur būčiau, manyje įvyko siaubinga permaina, mano laikas išsivertė išvirkščiai tarsi rankovė. Mano pomirtinė energija, mano mažytis antrasis kūnas dabar buvo linksmas, jaunas ir laimingas keliavo po savo didžiulę žvaigždėtą sielą tarsi po visatą, ieškodamas ten laiko lašų ir vandens lašų. Jam reikėjo auksinės laiko ir amžinybės sankirtos, todėl jis troško gurkšnio Dievo Motinos ašarų, kad pamaitintų savo naująjį “dabar”.”

Jau šį sekmadienį kartu su Milorad Pavič leisimės į metafizinio detektyvo “Antrasis kūnas” klystkelius, kur riba tarp gyvenimo ir mirties nusitrina ir įsuka įvairių laikotarpių herojus į žaismingą transendencijos pažinimo žaidimą.
Spektaklio režisierė – Julija Šatkauskaitė. Garso režisierius – Raimundas Paulauskas. Vaidmenis kuria Simonas Dovidauskas, Laurynas Jurgelis, Pijus Ganusauskas, Eglė Valadkevičiūtė, Julija Šatkauskaitė, Šarūnas Zenkevičius, Vygandas Vadeiša, Marija Petravičiūtė ir Severina Špakovska.

Pirmą spektaklio dalį klausykitės 22.00 StartFM eteryje.

Laidos kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.