„Audronaša“ kalbins EXTERMINATION DISMEMBERMENT ir DEE CALHOUN, ruošis KATATONIA koncertui

„Audronaša“ mėgsta nerti stačia galva į brutalaus death metalo mėsmalę. Šeštadienį kaip tik Kaune, klube „Lemmy“ tokia mėsmalė pavadinimu „Neramumai III“ bus užkurta. Kartu su kitais kolektyvais per klausytojus pervažiuos brutalaus death metalo slamdozeris iš Baltarusijos EXTERMINATION DISMEMBERMENT. Būtent su šiais minskiečiais šiandien tiesioginiame eteryje pakalbės „Audronaša“.

„Audronašos“ klausytojai jau turėjo įprasti prie išplėstinės rubrikos „Šalutinis poveikis“ versijos, kai nemetalinė, tačiau sunkiajai scenai artima muzika yra pristatoma daugiau nei paleidžiant vieną dainą. Šiandien radijo stoties „Start FM“ metalistai skambins į JAV, kur niūrų pelkių bliuzą savo supamuosiuose krėsluose kuria IRON MAN vokalistas Dee Calhoun. Negali praleisti.

Be to, jau poryt, trečiadienį, klube „Loftas“ melancholijos bangas skleis švedai KATATONIA, kuriems šios gastrolės, panašu, bus paskutinės. „Audronaša“ leis savo klausytojams pajusti tą mėlyną mėlyną KATATONIA atmosferą.

Undergroundas gyvas „Audronašoje“, kuri kiekvieną pirmadienį skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje nuo 20 iki 22 val.