„Audronašoje“: KATAKLYSM ir BLACK CITRUS interviu, JUODVARNIO dainos premjera ir „Daubos griaucmo“ laukimo nuotaikos

Sunkiosios muzikos proteguotojai „Audronaša“ šiandien parengė savo klausytojams interviu su Kanados death metalo meistrais KATAKLYSM, šiemet garbingai ir teisėtai užėmę festivalio „Devilstone“ pagrindinės grupės poziciją. Apie naująjį albumą „Of Ghosts And Gods“, apie meilę ir nemeilę žmonijai, apie veteranų statuso privalumus ir trūkumus „Audronašos“ klausytojams papasakojo KATAKLYSM gitaristas ir įkūrėjas Jean-François Dagenais.

Dar džiugiai džiugiausiai „Audronaša“ šį vakarą pristatys JUODVARNIO naujos dainos „Ieškojimas“ radijo premjerą. Būtent „Audronašos“ klausytojai turės galimybę patirti, kokia muzika ir koks skambesys bus netrukus pasirodysiančiame JUODVARNIO albume „Mirusio žmogaus kelionė“.

Jau šį savaitgalį Seredžiuje vyks festivalis „Daubos griaucmas“, kuriame susirinks šiuo metu aktyvios stiprios Lietuvos sunkiosios muzikos scenos atstovės. Ta proga „Audronašoje“ bus priminta, kas gi drebins Seredžiaus apylinkes šį savaitgalį, bei bus interviu su vienais iš „Daubos griaucmo“ dalyvių – BLACK CITRUS!

Ir tai dar ne viskas.

Undergroundas gyvas „Audronašoje“, kuri kiekvieną pirmadienį skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje nuo 20 iki 22 val.