Dvigubas „Audronašos“ smūgis – interviu su CHAOS ECHOES ir DEMONICAL

Ekstremalios muzikos pranašai Lietuvos radijo padangėje „Audronaša“ šiandien savo klausytojams parengė dvigubą smūgį – du interviu tiesioginiame eteryje su dviem užsienio grupėmis.

Visiems ekstremalams, kuriems Metalo archyvai tėra popso liūnas, verta šiandien laidą įsijungti dėl interviu su prancūzais CHAOS ECHOES, kurie patys savo muziką apibūdiną kaip garsinę tamsą. Ką reiškia toks apibūdinimas, klausytojams iššifruos CHAOS ECHOES gitaristas ir vokalistas Kalevis.

Jei jau sraigteliai neatlaikys neišpasakyto CHAOS ECHOES kreivumo, viską į savo vietas sustatys paprastas kaip dukartdu DEMONICAL defas. Jau kalbinti „Audronašos“, DEMONICAL šį kartą pristatys savo naujausią opusą – EP „Black Flesh Redemption“.

Jeigu dar negana, tai viską kompensuos naujos ir ne tik metalinės muzikos garso siena, belieka tik nepamiršti laiku įsijungti radijo stotį „Start FM“.

Undergroundas gyvas kiekvieną pirmadienį „Audronašoje“, kuri skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje nuo 20 iki 22 val.