„Audronašoje“: pokalbiai tiesioginiame su FORTÍÐ ir festivalio „Armageddon Descends III“ organizatoriais

Šį vakarą „Audronaša“ tiesioginiame eteryje susisieks su Norvegijos viking-black metalo atstovais FORTÍÐ, kurie kovo 27 d. išleis penktąjį savo albumą „9“. Grupės lyderis Elduras papasakos, kokius pokyčius žymės naujasis FORTÍÐ darbas, taip pat bus pakalbėta apie bendrus šio vikingų drakaro reikalus.

Be to, kovo 14 d. klube „Kablys“ jau trečius metus iš eilės įvyks Armagedoną iššaukiančios juodosios mišios pavadinimu „Armageddon Descends“. Apie ritualus, kuriuos atlikti pakviesti DEAD CONGREGATION, CULT OF FIRE, TORTORUM, PROFANAL, FUCK OFF AND DIE!, šį vakarą papasakos „Start FM“ studijoje apsilankysiantys „Armageddon Descends III“ festivalio organizatoriai. Jei klausytojai mano turintys klausimų šiems tamsiosios muzikos propaguotojams, „Audronašos“ vedėjai jų laukia el. paštu audronasa@startfm.lt arba „Audronašos“ Facebook paskyroje.

Na, o ne tokių ekstremalių pakraščių gerbėjų kovo 14 d. taip pat laukia šventė – į Vilnių sugrįš švedai SABATON, savo melodingu metalu apdainuojantys ne tokią ir linksmą temą. Ta proga „Audronašoje“ šiandien bus priminta, iš kokio molio yra drėbtos SABATON dainos.

Undergroundas gyvas kiekvieną pirmadienį „Audronašoje“, kuri skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje nuo 20 iki 22 val.