„Audronašoje“: STORMGREY muzikos premjera ir BLACK LABEL SOCIETY koncerto laukimas

Sunkiosios muzikos radijo laida „Audronaša“ pasinaudos išskirtine teise pristatyti Vilniaus death metalo komandos STORMGREY naujutėlaitės muzikos iš būsimo debiutinio albumo radijo premjerą. STORMGREY, kurios gretose groja buvę Lietuvos metalo kultinių grupių DISSECTION, CONSCIOUS ROT, SHADOWDANCES, DAHMER ir kt. muzikantai, nepasikuklino ir savo albumo suvedimą ir masteringą patikėjo pačiam Švedijos metalinio garso merlinui Danui Swanö!

Brutalumo nesumažės ir po „Šviežios mėsos“ rubrikos, nes joje – Ispanijos brutalistai, puoselėjantys visas geriausias brutalumo tradicijas ir tai deklaruojantys savo pavadinime – LEGACY OF BRUTALITY!

„Šalutiniame poveikyje“ hardkorą su post metalu derins prancūzai THE SKELETONZ, o „Plokštelinėje“ bus atiduota duoklė bene geriausiai lietuviui metalistui pažįstamam Brazilijos metalo miestui Belo Horizontei, išauginusiam ne tik metalo klasika tapusią SEPULTURA, bet ir kitus piktus trašystus THE MIST. Braziliškam thrash metalui papildomo pristatymo tikrai nereikia!

Ateinantį pirmadienį (kovo 9 d.) Vilniuje amerikiečių BLACK LABEL SOCIETY lyderis Zakkas Wylde‘as su savo garsiąja ratiluota gitara hipnotizuos Lietuvos sunkiojo roko gerbėjus, todėl „Audronaša“ šiandien išsamiau supažindins laidos klausytojus su šio kolektyvo kūrybos perlais, kurių didžioji dalis, tikėtina, nuskambės kito pirmadienio koncerte.

Kaip jau tapo įprasta, skambės ir daug naujos muzikos iš pasaulinės metalo naujienų lentynos.

Undergroundas gyvas kiekvieną pirmadienį „Audronašoje“, kuri skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje nuo 20 iki 22 val.