„Audronašos“ klausytojams dovana Vasario 16-osios proga – interviu su islandais SÓLSTAFIR ir naujo „Diovim“ zino numerio apžvalga

„Audronaša“ sveikina visus savo klausytojus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena! O kad gimtadienis nebūtų tuščias, laidos rengėjai savo klausytojams šį vakarą patieks dovaną – interviu su Islandijos unikalios muzikos ambasadoriais SÓLSTAFIR. Kaip visuomet, bus daug rimtų temų ir žiupsnis unikalaus SÓLSTAFIR lyderio Aðalbjörno Tryggvasono humoro, visa tai pagardinant praeitą penktadienį Vilniuje vykusio koncerto fragmentais.

Kol visi šventė ir linksmai leido laiką, Lietuvos požemiuose buvo pagimdytas naujas demonas – aštuntasis zino „Diovim“ numeris. Ką jame gali rasti skaitytojas, šiandien bus pristatyta „Audronašoje“.

Rubrika „Šalutinis poveikis“ įsispraudė į traškantį „Audronašos“ laiko rėmą, tad šiandien bus paleista unikalų klasikinio roko, sunkaus bliuzo ir purvino grunge mišinį grojančių amerikiečių LOADING DATA muzika.

Undergroundas gyvas kiekvieną pirmadienį „Audronašoje“, kuri skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje nuo 20 iki 22 val.