„Audronašoje“: pokalbis su black metalo gaivalais vardu AMŽIUS, interviu su WINDHAND, 20 metų senumo CONSCIOUS ROT ir šviežutėlė PEKLOS gabalų premjeros

„Audronaša“ šiandien pakalbins vieną mįslingiausių Lietuvos metalo scenos grupių – grupę iš Kauno AMŽIUS, kuri štai jau 6 metus puoselėja pirmykštį black metalo gaivalą. Kaip tik neseniai paleidę pasaulin savo naują Ženklą „When All the Lights Will Wane And All the Eyes Gaze Blinded“, AMŽIUS šiandien „Audronašoje“ plačiau papasakos apie šį darbą.

Sunkiais garsais padrebinę Vilniaus sienas, amerikiečiai WINDHAND surūkė po suktinę, susikrovė instrumentus ir atsisveikino su svetinga šiaurietiško klimato šalimi – Lietuva. Vis tik „Audronaša“ išsaugojo dalelę to seanso, kuris pakerėjo praeitą savaitę – interviu su WINDHAND nuskambės šiandien laidoje.

Taip pat „Audronaša“ pirmą kartą paleis radijo eterin paslaptingą šiauliečių grupės PEKLA naujutėlaičio gabalą „Puota Maro Metu“. Įdomu, kad pasklidus žiniai apie PEKLOS ir grupės Antano kelių išsiskyrimą, PEKLA publikuoja šią dainą, neatskleisdami, kas gi atlieka joje vokalo partijas. Žinom tik tiek, kad tai – žinomas ir jau daug nuveikęs Lietuvos undergroundo veikėjas! Sudomino? Įsijunk šiandien „Audronašą“!

Jau rytoj Lietuvos metalinės muzikos istorijos gurmanai cypaus iš džiaugsmo, nes „Ledo Takas Records“ gegužės 13 d. išleidžia vilniečių CONSCIOUS ROT albumą „The Years In Disgust“. Šiandien „Audronašoje“ – pirmas prisilietimas prie šio švento Lietuvos metalo mylėtojams leidinio. Bus pratęsimas…

Ar užteks dviejų valandų?

„Audronaša“ skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje kiekvieną pirmadienį nuo 20 iki 22 val.