„Audronaša“ šlovins metalo karalius MANOWAR, kalbins KRINKLE ir ners į ANTIMATTER kosmosą

Šiandien „Audronašos“ laiko rėmai braškės kaip reikalas, nes į dvi valandas sutilps daug temų. Visų pirma, laidoje bus apžvelgta metalo karaliais tituluojamų MANOWAR istorija, kurios herojai jau šį šeštadienį po 20 metų pertraukos koncertuos Vilniuje. Kad į koncertą trauktų tik mintinai žodžius mokantys žmonės, laidos metu „Audronaša“ yra nusiteikusi pralošti metalo klasika tapusį MANOWAR albumą „Fighting The World“.

Be to, laidos metu bus pasiūlyta pasinerti į ANTIMATTER šalutinio poveikio kosmosą, kuris turėtų būti sustiprintas šį penktadienį vyksiančiame ANTIMATTER performanse Vilniuje. „Audronašoje“ koncerto rengėjai trumpai pristatys esminius renginio akcentus. Jei manote, kad kažkas gali būti praleista, nedvejodami siųskite klausimus e. paštu audronasa@startfm.lt arba „Audronašos“ Facebook paskyroje.

Ir tai dar ne viskas! Šiandien „Audronaša“ tiesioginio eterio metu susisieks su vengrų hard roko puoselėtojais KRINKLE ir pakamantinės apie šios visiškai šviežios grupės aistrą seniai užgimusiam žanrui. Vėlgi klausimus KRINKLE galima siųsti e. paštu audronasa@startfm.lt arba „Audronašos“ Facebook paskyroje.

„Audronaša“ skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje kiekvieną pirmadienį nuo 20 iki 22 val.