„Audronaša“: dvi valandos „Armageddon Descends“ ir LVCIFYRE tamsiųjų mišių

„Audronaša“ ir toliau klaidžios tamsiausiais koridoriais. Šį vakarą laidos klausytojai išgirs išsamų kovo 1 d. įvyksiančio festivalio „Armageddon Descends“ rengėjų žodį apie Vilniuje, klube „Kablys“ numatomas surengti tamsos ir beprotybės mišias, jų šventikus ir numatomas giedoti atvirkštines „Te Deum“ giesmes…

Negana to, kitoje „Audronašos“ dalyje bus susisiekta su Šviesos nešėjo garbintojais iš Anglijos LVCIFYRE, kurių naujausias darbas „Svn Eater“ yra vienas iš stipriausių ir labiausiai pribloškiančių šių metų pradžios darbų. Apie filosofijos ir muzikos santykį, apie sekinantį darbą kuriant Tamsos kupiną opusą – visą tai šiandien laidoje tiesioginio eterio metu atskleis patys LVCIFYRE muzikantai.

Visi laidos klausytojai kviečiami siųsti „Armageddon Descends“ organizatoriams ir LVCIFYRE muzikantams klausimus e. paštu audronasa@startfm.lt arba „Audronašos“ Facebook paskyroje.

„Audronaša“ skamba radijo stoties „Start FM“ (94,2 FM Vilniuje ir www.startfm.lt internetu) tiesioginiame eteryje kiekvieną pirmadienį nuo 20 iki 22 val.