Žmonės @ VU

2018.03.02 Šiandien laidoje kalbėsime su Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dienų „Fiesta Personae“ atstovu viešiesiems ryšiams Kasparu Butkevičiumi. Kasparas pristatys „Fiesta Personae“ renginius, papasakos apie organizacinę virtuvę ir savo kelią į Vilniaus universitetą.

***

2018.02.23 Šiandienos laidoje išgirsime pokalbį su Vilniaus universiteto alumnais ir advokatų kontoros Law Firm GLIMSTEDT atstovais Daiva Selickaite ir Egidijumi Bernotu apie atvirų paskaitų ciklą #LEAD.

#LEAD – atvirų nemokamų paskaitų ciklas Vilniaus universiteto bendruomenei, alumnams bei visiems norintiems. Kartą per mėnesį iškilios asmenybės, savo srities ekspertai, charizmatiški oratoriai iš Lietuvos ir užsienio #LEAD paskaitose dalinsis idėjomis, įžvalgomis ir mintimis aktualiausiomis šio meto temomis.

***

2018.02.16 Šį kartą kviečiame susipažinti ir pasiklausyti pokalbio su kolegomis iš Vilniaus universiteto bibliotekos mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) Ieva Danieliūte ir Vincu Grigu.

***

2018.02.09 Žmonės@VU – nauja Start FM laida, skirta supažindinti su veikliais Vilniaus universiteto bendruomenės nariais. Kiekvieną penktadienį 14 val.

Šįkart laidoje svečiuojasi Benas Aldakauskas – Studentų paslaugų ir karjeros skyriaus projektorių koordinatorius. Jis papasakos apie Lietuvos valstybingumo šimtmečiui skirtą projektą „LT1918“.

Jeigu Jūs žinote apie įdomius savo kolegų pomėgius ir talentus, parašykite į  vilius.alesius@cr.vu.lt ir mums visiems bus smalsu su jais susipažinti.