PLAY

PLAY

Žmonės @ VU

Žmonės@VU

ŽMONĖS@VU // Šiuo metu laida atostogauja // vilius.alesius@cr.vu.lt

Žmonės@VU – laida apie Vilniaus universiteto bendruomenę. Jeigu Jūs žinote apie įdomius savo kolegų pomėgius ir talentus, parašykite į  vilius.alesius@cr.vu.lt ir mums visiems bus smalsu su jais susipažinti.

Žmonės@VU

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.06.15 Penktadienį 14 val. laidoje kalbinsime matematiką, kompozitorių, muzikologą, Vilniaus Universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto dėstytoją dr. Giedrių Alkauską.

***

2018.06.08 Šiandien 14 val. laidoje svečiuosis Vilniaus universiteto studentų paslaugų ir karjeros skyriaus vadovė Lina Kižinienė.

***

2018.06.01 Šį penktadienį 14 val. laidoje Žmonės@VU svečiuosis Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo mokslo studijų prodekanas dr. Linas Tarasonis.

***

2018.05.18 Penktadienį laidoje Žmonės@VU 14 val. svečiuosis naujai išrinktas Vilniaus universiteto Studentų atstovybės prezidentas Klaudijus Melys. Pokalbis apie studentų atstovavimą, VUSA veiklą ir kas daroma studento labui.

***

2018.05.11 Laidoje svečiuojasi Vilniaus universiteto dėstytojas dr. Simonas Šabanovas. Pokalbis apie darbą universitete ir mokykloje.

***

2018.05.04 Penktadienį 14 val. laidoje Žmonės@VUsvečiuosis Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto prodekanė dr. Loreta Skurvydaitė. Laukia įdomus pokalbis apie istoriją.

***

2018.04.27 Šio penktadienio laidoje Žmonės@VU svečiuosis Jaunųjų Energetikų klubo atstovai Kamilė ir Laisvydas, kurie papasakos apie tobulėjančią dabartį ir šviesią ateitį. Kaip tobulėja Lietuva ir kitos Europos šalys, kada elektromobiliai pakeis įprastus automobilius, ir kas dar, be nuostabių Zarasų krašto ežerų, laukia Jūsų Antalieptės miestelyje – atsakymus į visus šiuos klausimus, išgirsite įsijungę Start FM.

***

2018.04.20 Kyu, dan, shinai, keikogi, hakama, ir dar būtų galima vardinti ir vardinti… Ką reiškia šie žodžiai? Japoniško recepto ingridientai? Įsijunkite naujausią Žmonės @ VU laidą ir išgirskite atsakymą, kokia reikšmė vis dėl to slypi už šių terminų. O juos Jums išsiaiškinti padės šio penktadienio laidos svečias – Vytenis Almonaitis.

Žmonės@VU – laida apie Vilniaus universiteto bendruomenę. Eteryje kiekvieną penktadienį 14 val.

***

2018.04.13 Rytoj laidoje Žmonės@VUsvečiuosis Romas Švedas – diplomatas, teisininkas, ekspertas, dirbantis Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Tarptautinių studijų skyriuje.

Laukia įdomus pokalbis apie ilgametę diplomato darbo patirtį.

Laida Žmonės@VU Start FM eteryje skamba kiekvieną penktadienį 14 val.

***

2018.04.06 50 metų – tai visai nedaug! Būtent 50 kartą vyks VU Fizikų dienos FiDi. Laidos metu FiDi organizatoriai pasakos apie Fizikų dienų rengimo virtuvę, kaip jiems sekasi ir kas laukia lankytojų dieninėje ir vakarinėje dalyje. Visas FiDi 50 renginių sąrašas čia: http://www.fidi.lt/50/lt/fidi-50-programa/

***

2018.03.30 Balandžio 4ir 6 dienomis Vilniaus universitetas minės 439 gimtadienį. Apie gimtadienio renginius, konferencijas ir susitikimus su alumnais pasakoja VU bendruomenės reikalų prodekanė Birutė Švedaitė-Sakalauskė ir VU ryšių su alumnais koordinatorė Giedrė Biržytė.

Plačiau apie Vilniaus universiteto gimtadienio renginius.

***

2018.03.23 Penktadienį 14 val. laidoje viešės Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dekanas Rimvydas Laužikas.

Žmonės@VU – laida apie Vilniaus universiteto bendruomenę. Jeigu Jūs žinote apie įdomius savo kolegų pomėgius ir talentus, parašykite į  vilius.alesius@cr.vu.lt ir mums visiems bus smalsu su jais susipažinti.

***

2018.03.16 Penktadienio laidos Žmonės@VU svečias – kompozitorius, filmų ir muzikos kompozicijos mokslų daktaras, Vilniaus universiteto dėstytojas Titas Petrikis. Laidoje išgirsite apie filmą Pelėdų kalnas, Tito karjeros kelią ir kaip svajonės tampa realybe.

Garantuotai būsite įkvėpti kurti savo sėkmės istoriją!

***

2018.03.09 Penktadienį 14 val. laidoje Žmonės@VU kalbėsimės su VUSA EF atstove Viktorija Urbonaite, ESN VU atstove Vaiva Šarkaite ir Erasmus studente Wiebke Polomka apie renginį VUnity, vyksiantį kovo 14-15 d., ESN ir kitus užsienietiškus dalykus.

***

2018.03.02 Šiandien laidoje kalbėsime su Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dienų „Fiesta Personae“ atstovu viešiesiems ryšiams Kasparu Butkevičiumi. Kasparas pristatys „Fiesta Personae“ renginius, papasakos apie organizacinę virtuvę ir savo kelią į Vilniaus universitetą.

***

2018.02.23 Šiandienos laidoje išgirsime pokalbį su Vilniaus universiteto alumnais ir advokatų kontoros Law Firm GLIMSTEDT atstovais Daiva Selickaite ir Egidijumi Bernotu apie atvirų paskaitų ciklą #LEAD.

#LEAD – atvirų nemokamų paskaitų ciklas Vilniaus universiteto bendruomenei, alumnams bei visiems norintiems. Kartą per mėnesį iškilios asmenybės, savo srities ekspertai, charizmatiški oratoriai iš Lietuvos ir užsienio #LEAD paskaitose dalinsis idėjomis, įžvalgomis ir mintimis aktualiausiomis šio meto temomis.

***

2018.02.16 Šį kartą kviečiame susipažinti ir pasiklausyti pokalbio su kolegomis iš Vilniaus universiteto bibliotekos mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) Ieva Danieliūte ir Vincu Grigu.

***

2018.02.09 Žmonės@VU – nauja Start FM laida, skirta supažindinti su veikliais Vilniaus universiteto bendruomenės nariais. Kiekvieną penktadienį 14 val.

Šįkart laidoje svečiuojasi Benas Aldakauskas – Studentų paslaugų ir karjeros skyriaus projektorių koordinatorius. Jis papasakos apie Lietuvos valstybingumo šimtmečiui skirtą projektą „LT1918“.

Jeigu Jūs žinote apie įdomius savo kolegų pomėgius ir talentus, parašykite į  vilius.alesius@cr.vu.lt ir mums visiems bus smalsu su jais susipažinti.