PLAY

PLAY

Ži rekomenduoja

Ži rekomenduoja

ŽI REKOMENDUOJA // Kiekvieną trečiadienį nuo 18 iki 19 val. // zivile@startfm.lt

Kassavaitinė laida apie gero vibe‘o renginius Vilniuje.

Ži rekomenduoja Ži rekomenduoja

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.09.19 Laidos svečias Liudas Mockūnas. Kalbėjome apie „Improdimensijos” renginių ciklą ir ne tik.

***

2018.09.12 Laidos svečias menininkas, muzikantas, fotografas Algis Kriščiūnas. Kalbėjome apie muziką, laisvę ir tikrumą.

***

2018.09.05 Laidos viešnia atlikėja Jausmė. Kalbėjome apie kankles, kūrybą ir meilę. Jausmė laidos metu atliko gyvai du kūrinius (kurių vieno dar niekur kitur ir negalite rasti!). Laidoje taip pat išgirsite rekomendacijų, kur verta nueiti Vilniuje per artimiausią savaitę.

***

2018.08.29 Laidos svečias menininkas Algimantas Černiauskas. Kalbėjome apie laukinius chalatus, meną, drąsą ir laisvę. Laidoje taip pat išgirsite rekomendacijų, kur verta nueiti Vilniuje per artimiausią savaitę.

***

2018.08.22 Laidos svečias – Dominykas Čečkauskas, „Keulė rūkė” įkūrėjas. Skaniai pasikalbėjome apie sekmadienį prasidedantį gastronomijos ir bendruomeniškumo festivalį, kuris vilniečius nuo šios džiugins kiekvieną sekmadienį Pylimo gatvėje (nuo Halės turgaus iki geležinkelio gatvė priklausys šiuolaikiškam turgui).

Laidoje taip pat išgirsite ir rekomendacijų, kur verta nueiti Vilniuje per artimiausią savaitę.

***

2018.08.08 Pokalbis su Domu Raibiu apie slemus ir „Kalbų kalbelę”.

***

2018.08.01 Laidos svečias – muzikantas Dalius Naujokaitis, kuris jau 23 metus gyvena Niujorke. Kalbėjome apie muziką, koncertus ir kvadratinius žmones. Laidoje išgirsite ir rekomendacijų, kur galite nueiti Vilniuje per artimiausią savaitę.

***

2018.07.25 Laidos viešnios – AP galerijos meno kuratorė Vilma Jankienė ir menininkė Inga Mrazauskaitė. Kalbėjome apie renginį meno degustacija, kuris vyks liepos 30 ir 31 dienomis bei apie kūrybą. Laidoje išgirsite ir rekomendacijų, kur galite nueiti Vilniuje per artimiausią savaitę.

***

2018.07.11 „Ži rekomenduoja” radijo laida Start FM eteryje. Laidos svečias – menininkas Liutauras Griežė. Kalbėjome apie liepos 13-ą vyksiantį renginį Kirtimuose „Skulptūra ir vitražas”, apie meną ir ne tik.
Laidoje išgirsite ir rekomendacijų, kur galite nueiti Vilniuje per artimiausią savaitę.

***

2018.07.04 „Ži rekomenduoja” radijo laida Start FM eteryje. Laidos svečiai – LMTA magistrantai muzikantai Kristupas Gikas (fleita), Simonas Kaupinis (tūba) ir Dominykas Norkūnas (elektrinė gitara). Kalbėjome apie „Fantomas Fest“ ir improvizacinę muziką.

Laidoje išgirsite ir rekomendacijų, kur galite nueiti Vilniuje per artimiausią savaitę.

***

2018.06.27 Antroji „Ži rekomenduoja” radijo laida Start FM eteryje. Laidos svečias – vienas iš „Downtown Forest“ įkūrėjų, žmogus-džiazas Benas Terekas. Kalbėjome su Benu apie artėjantį jazzcamp‘ą, kuris vyks liepos 4 d., taip pat apie džiazo įdomybes Lietuvoje.

Laidoje išgirsite ir rekomendacijų, kur galite nueiti Vilniuje per artimiausią savaitę.

***

2018.06.20 Pirmoji „Ži rekomenduoja” radijo laida Start FM eteryje. Laidos viešnia – grupės „In Albedo” narė (tekstų rašytoja, vokalistė, klavišininkė, kompozitorė, vadybininkė) Ieva Baranauskaitė.
Laidoje išgirsite ne tik pokalbį su Ieva apie ypatingą grupės „In Albedo” albumo pristatymą, bet ir rekomendacijas, kur galite nueiti Vilniuje per artimiausią savaitę.