Z karta

Z KARTA // Kas antrą pirmadienį nuo 17 val. // slukas249@gmail.com

Jaunimo laida apie kasdienes aktualijas.

Z karta Z karta

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2016.08.29 Pirmadienio laidoje “Z KARTA” svečiuojasi Agnė ir Jurga, kurios yra bendruomenės “Aktėvystė” narės. Kalbėsime apie bendruomenes, jų reikšmę visuomenėje, įgyvendintus projektus bei nario reikšmingumą bendruomenėje. O bendruomenių tema buvo pasirinkta neatsitiktinai, kadangi LR Seimas 2016 metus paskelbė vietos bendruomenių metais. Todėl mes nieko nelaukėme ir susiradome aktyviausią savo vietos bendruomenę, kurią galėsite išgirsti jau pirmadienio laidoje. Laukiame jūsų, kaip visuomet, nuo 16:00-17:00 valandos START FM eterio bangomis.

***

2016.08.22 Pirmadienio laidoje dalyvauja Jurgita, kuri yra naujo projekto “My love Lithuania” autorė. Kalbėsime būtent apie šį projektą, jo nauda paprastam žmogui, kas tai per projektas bei kodėl tokio projekto reikia. Na, o antroje laidos dalyje Lukas ir Julija pakalbės apie kraujo donorystę bei kraujo turus po Lietuvą. Laukia labai įdomus bei naudingas pokalbis bei naujienos nuo 16:00-17:00 valandos START FM eteryje. Iki susitikimo!

***

2016.08.15 Pirmadienio laidoje ,,Z KARTA” svečiai iš – Jaunimo reikalų departamento, jaunimo organizacijų, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos bei Vilniaus jaunimo sąjungos “Apskritas stalas”. Kalbėsime apie šių institucijų reikalingumą bei būtinybę, aptarsime jų veiklas, sužinosite kaip jaunas žmogus gali dalyvauti šių institucijų projektuose ar įstoti į jaunimo organizacijas, taip pat kokias kompetencijas įgyja jaunas žmogus įstojęs į tam tikras organizacijas. Visas pokalbis ir diskusija, kaip visuomet, nuo 16:00-17:00 valandos START FM eteryje.

***

2016.08.01 Artėjant RIO 2016 olimpinėms žaidynėms šiandien kalbėsime su maratonininke – Diana Lobačevske, kuri vyks į olimpines žaidynes. Aptarsime – kaip sekasi ruoštis olimpinėms žaidynėms, kodėl norėjo būti bėgike ir kaip tai nutiko, kaip reikia pradėti bėgioti ir kodėl tai yra naudinga bei dar daug dalykų. Be kita ko užduosime klausytojų užduotus ,,facebook” klausimus.

Po svečio jūsų laukia atsinaujinusi rubrika ,,Su Arijana”, kurioje kalbėsime apie naująją maniją – ,,Pokemaniją”, sužinosite kodėl griūva Gedimino kalno bokštas ir kokiame festivalyje lankėsi savaitgalį Arijana. Šiandien laukia labai informatyvi ir smagi laida, todėl įsijunk mus, kaip visuomet nuo 16:00-17:00 valandos START FM eteryje. Iki susitikimo!

***

2016.07.25 Pirmadienio laidoje ,,Z KARTA” svečiuojasi Vaiva Ružaitė ir Milisenta Misevičiūtė, kurioje kalbėsime apie galimybes jaunimui išvykti, apie jaunimo programas ,išgirsime mainų dalyvių patirtis  bei daug naudingų dalykų jaunimui ir ne tik. Kviečiame tave prisijungti prie mūsų nuo 16:00-17:00 valandos – ,,START FM” radijo eteryje. O laidos įrašą galite rasti užsukęs į mūsų youtube paskyrą.

***

2016.07.18 Šiandieną laidoje svečiuojasi dviejų ,,guineso” rekordų savininkas , iliuzionistas – Rokas Bernatonis. Kalbėsime apie neseniai pasiektą antrąjį rekordą, paklausime ar sieks trečiojo. Apie dabartinę veiklą bei daug kitų dalykų apie gyvenimą. Po svečio Lukas ir Julija papasakos apie populiarias uodus baidančias programėles bei jų veiksmingumą. Prisijunk prie mūsų kaip visada nuo 16:00 iki 17:00 valandos START FM eteryje.

***

2016.07.11 Laidoje ,,Z Karta” svečiuojasi Lietuvos respublikos prezidentės patarėja ir kampanijos – ,,Už saugią Lietuvą” koordinatorė – Marija Dautartaitė. Kalbėsime apie nacionalinę ilgalaikę ir sėkmingai startavusią kampaniją – ,,Už saugią Lietuvą”, apie jau nuveiktus ir vykdomus darbus bei apie tai kaip klausytojai gali prisidėti prie šios iniciatyvos. Taip pat iš karto po svečio jūsų laukia išskirtinis reportažas iš prezidentūros, kuriame išgirsite kampanijos ambasadorius – Andrių Tapiną, Algirdą Kaušpėdą ir Rūtą Mikelkevičiūtę bei labai daug vaikų. Laukia informatyvi ir smagi laida.

***

2016.07.04 Šiandien laidoje “Z KARTA” išgirsite Juliją ir Igną iš projekto ,,Misija sibiras”. Kalbėsime apie šio projekto tikslus, jo būtinybę, apie išgyvenimus ir netikėtus išbandymus ekspedicijos metu. Taip pat nepamiršime pakalbėti apie neseniai praūžusią akciją Ištark, išgirsk, išsaugok. Laida skambės pirmadienį, 16 val.

***

2016.06.27 Pirmoje laidoje svečiai iš Valstybės pažinimo centro ir Pinigų muziejaus su Rosita Garškaite ir Tomu Grėliu. Kalbėjome apie interaktyviausius muziejus, apie tokių muziejų būtinybę, kuo skiriasi muziejus ir lankytojų centras, taip pat aptarėme tokių muziejų antplūdį ir to priežastis.

***