PLAY

PLAY

Vitrina

Vitrina

VITRINA // Pirmadieniais nuo 16 iki 17 val. // radvile@startfm.lt

Prancūzų poetas, dramaturgas, romanistas, tapytojas ir dizaineris Viktoras Hugo yra pasakęs, kad „niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės“. Todėl vedami ambicijų kuriame laidą „Vitrina“, kurios metu kalbinsime neeilinius žmones, savo darbais ir pomėgiais galinčius įkvėpti ir padrąsinti kitus. Dalinsimės patirtimi apie pakilimus ir nuosmukius, analizuosime problemas, kylančias stereotipais pritvinkusioje visuomenėje. Žinoma, klausysime muzikos, be kurios savo gyvenimo neįsivaizduoja mūsų pašnekovai.

Vitrina

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.04.16 Ketvirtojoje ,,Vitrinos” laidoje vėl svečias. Šį kartą tai slapto knygyno ,,Juodas šuo”, esančio Vilniaus centre, įkūrėjas Tomas Lučiūnas. Apie aistrą knygoms ir ne tik kalbėsime pirmadienį, 16 valandą. Įsijunk mus!

***

2018.04.09 2018-ieji – Lietuvos šimtmečio metai, todėl simboliška, kad pirmoji laidos „Vitrina“ viešnia – būsima istorijos mokytoja Simona Mekionytė. Laukia linksmas ir atviras pokalbis. Įsijunk mus šį pirmadienį, 16 valandą!

***

2018.04.02 Jau šį pirmadienį, 16 val., nuo pyragais ir kitais gardėsiais apkrautų stalų atsitraukti Jus kvies ,,Vitrina”. Laidos svečias – vienas greičiausių bėgikų Lietuvos istorijoje, olimpietis Remigijus Kančys.

***

2018.03.26 Svečiuose – jaunas perspektyvus fotografas Linas Rudminas. Kalbėsime ne tik apie fotografo virtuvę, bet ir apie trapią ribą tarp meno ir psichologinių problemų. Įsijunk mus 16 valandą!