Vitrina

VITRINA // Šiuo metu laida atostogauja. // radvile@startfm.lt

Prancūzų poetas, dramaturgas, romanistas, tapytojas ir dizaineris Viktoras Hugo yra pasakęs, kad „niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės“. Todėl vedami ambicijų kuriame laidą „Vitrina“, kurios metu kalbinsime neeilinius žmones, savo darbais ir pomėgiais galinčius įkvėpti ir padrąsinti kitus. Dalinsimės patirtimi apie pakilimus ir nuosmukius, analizuosime problemas, kylančias stereotipais pritvinkusioje visuomenėje. Žinoma, klausysime muzikos, be kurios savo gyvenimo neįsivaizduoja mūsų pašnekovai.

Vitrina Vitrina

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.05.28 Ar kada teko skaičiuoti kiek jūsų šeima per mėnesį sukuria atliekų? Šimtą kilogramų, o gal tūkstantį? Deja, lietuviai net ir matydami augančius atliekų piliakalnius nėra linkę keisti savo gyvenimo įpročių. Kaip pradėti nuo savęs? Kaip gyventi aplinkai draugiškesnį gyvenimą? Apie tai kalbėsime gegužės 28-osios popietę su tinklaraščio Minimaliai.lt autore Inga Montvilaite.

***

2018.05.21 Kai vis dažniau ir garsiau imama kalbėti apie moterų teises ir feminizmą, galvoje ima kirbėti klausimas, ką apie tai galvoja pačios moterys. Savo įžvalgomis pirmadienio popietę dalinsis moteris, netelpanti į jokias sąvokas – rašytoja, tinklaraštininkė, lektorė, dula, leidyklos „Alma littera“ leidinių vadovė Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė. Įsijunk mus 16 val.! ;)

***

2018.05.14 Kas yra garsinis vaizdavimas kine? Kokia yra šio metodo, šios praktikos istorija pasaulyje ir Lietuvoje? Su kokiomis problemomis technologijų amžiuje vis dar susiduria žmonės, turintys negalią? Atsakymus į visus šiuos klausimus sužinosi pirmadienį 16 valandą įsijungęs ,,Start FM”. Laidos ,,Vitrina” viešnia – Vilniaus universiteto, Kauno fakulteto lektorė dr. Laura Niedzviegienė.

***

2018.05.07 Dažnai tenka girdėti skundus, kad ,,laikas eina nežmonišku greičiu”. Tačiau kaip gyventi, kad vėliau nereikėtų gailėtis? Savo patirtimi ir patarimais dalinsis verslininkas ir treneris Vadimas Zizas. Nepraleisk ir pirmadienį, 16 valandą įsijunk ,,Start FM”!

***

2018.04.30 Mėgstate žiūrėti filmus? O ar kada nors susimąstėte, kiek žmonių dirba tam, kad jie (filmai) pasiektų mus gimtąja kalba? Apie tai ir dar daugiau kalbėsime pirmadienį su audiovizualinio vertimo dėstytoja Jūrge Astrauskiene. Įsijunk ,,Start FM” nuo 16 valandos! ;)

***

2018.04.23 Ei! Užtenka dejuoti ir skaičiuoti salotų lapus. Pirmadienį ,,Vitrinoje” išgirsi viską nuo A iki Z apie sveiką gyvenimo būdą. Svečiuose – subalansuotos aktyvios gyvensenos treneris ir mitybos specialistas, projekto „Motyvuoti atletai“ įkūrėjas Artur Swan. Nepraleisk progos pasiklausyti ir 16 valandą įsijunk ,,Start FM”!

***

2018.04.16 Ketvirtojoje ,,Vitrinos” laidoje vėl svečias. Šį kartą tai slapto knygyno ,,Juodas šuo”, esančio Vilniaus centre, įkūrėjas Tomas Lučiūnas. Apie aistrą knygoms ir ne tik kalbėsime pirmadienį, 16 valandą. Įsijunk mus!

***

2018.04.09 2018-ieji – Lietuvos šimtmečio metai, todėl simboliška, kad pirmoji laidos „Vitrina“ viešnia – būsima istorijos mokytoja Simona Mekionytė. Laukia linksmas ir atviras pokalbis. Įsijunk mus šį pirmadienį, 16 valandą!

***

2018.04.02 Jau šį pirmadienį, 16 val., nuo pyragais ir kitais gardėsiais apkrautų stalų atsitraukti Jus kvies ,,Vitrina”. Laidos svečias – vienas greičiausių bėgikų Lietuvos istorijoje, olimpietis Remigijus Kančys.

***

2018.03.26 Svečiuose – jaunas perspektyvus fotografas Linas Rudminas. Kalbėsime ne tik apie fotografo virtuvę, bet ir apie trapią ribą tarp meno ir psichologinių problemų. Įsijunk mus 16 valandą!