PLAY

PLAY

Verdiktas 2017

Verdiktas

VERDIKTAS // Ketvirtadieniais nuo 18 iki 19 val. // verdiktas@startfm.lt

Tai skambus juokas ir ryškus akcentas. Tai optimizmas ir pozityvas radijo bangomis. Tai pokalbiai su žmonėmis, kurie turi ką papasakoti.

Verdiktas Verdiktas

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.

2017.11.09 Šiandien laidoje – Antanas Bernatonis, vienas iš Turning society bendruomenės narių, aktyvus ir charizmatiškas jaunuolis.

Tačiau šioje laidoje Antaną kalbinsime kaip keliautoją. Kalbėsime apie laisvę, galimybes, toleranciją ir patirtį tarptautinėje organizacijoje World Youth Alliance.

***

2017.11.03 Šiandien laidoje Verdiktas – Turing Society Lithuania prezidentas Benas Šidlauskas. Jis papasakos daugiau apie savo veiklą ir Turning society projektą, prisidedantį prie naujo Lietuvos įvaizdžio tarptautinėje verslo erdvėje kūrimo!

Mūsų laida kupina netikėtumų – šį kartą Start FM prie mikrofonų sės ne dvi žavingos vedėjos, o viena. Kelionėse ir studijose paskendusi Vaida meta iššūkį kolegei prancūzaitei Marie-Line patikėdama jai šio ketvirtadienio laidą. Kaip seksis? Sužinokite įsijungę Start FM 94.2 bangomis arba internetu!

***

2017.10.26 Šio ketvirtadienio laidos svečias – Clotilde Solange Rigaud. Prieš septynerius metus į Lietuvą persikėlusi gyventi prancūzaitė mus pakerėjo veiklumu ir energija – ne kartą kalbinta radijo laidose, šiandien dainininkė, prancūzų kalbos mokyklos įkūrėja ir aktorė pasakos apie mažiau aptartus socialinius projektus Lietuvoje ir tai, kas inspiruoja nesustoti!

***

2017.10.19 Kai Verdiktas sugrįžta į eterį, sugrįžta su trenksmu!

Po savaitės pertraukos, šiandien studijoje svečiuosis Algimantė Ambrulaitytė: Universiteto žurnalisto draugijos narė, diskusijų moderatorė ir žurnalistinių tyrimų iniciatorė!

Pasižadame nepritrūkti geros nuotaikos, juoko ir šiek tiek rimtų pokalbių apie žurnalistiką Lietuvoje!

***

2017.10.05 Šį ketvirtadienį – staigmena studijoje!

Net dvi Vaidos užkariaus eterį – viena jau gerai pažįstama, o kita – Vaida Sniureviciute, Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto šokėja, kuri papasakos apie tai, kaip tapo šokėja ir naująjį projektą ,,Baletas Jums”- projektas apimantis visą Lietuvą.

***

2017.09.28 Apie tai, kas lieka už kadro dirbant operatoriaus darbą, tarptautinius laimėjimus, atgyjantį Kauną ir įkvėpimą kurti!

Jau šį ketvirtadienį 18:00 val. laidoje Verdiktas kalbinsime Rytį Titą – Kaune video filmukus užsienio grupėms kuriantį operatorių.

***

2017.09.21 Laida Verdiktas – Vaidos ir Marie-Line iššūkis žiniasklaidai. Kodėl? Nes kalbėsime apie tai, kas nutiko įdomaus ir gero per pastarąjį laikotarpį. Laida apie tokius kaip laidos vedėja Marie-Line – grįžusius iš užsienio, apie tokius kaip Vaida – kurie visada čia gyveno, ir tuos, kurie nori pabandyti laimę svetur, tačiau lieka, ir toliau stengiasi.

Mes ieškome įdomių žmonių, kuriančių ir rašančių, kupinų idėjų ir entuziazmo veikti ir kurti. Norime papasakoti ir sužinoti daugiau apie patirtis, kurios grūdina ir idėjas, kurias pavyko realizuoti. Kodėl? Jog suteiktumėme įkvėpimo kiekvienam iš jūsų pabandyti, kurti, augti, tobulėti ir nebijoti!

Susitinkame kiekvieną ketvirtadienį nuo 18:00 iki 19:00 val.!

Pirmosios mūsų laidos svečias – prodiuseris Ignas Žvinakis. Jis papasakos apie naujos laidos, kurią pamatysite jau 09.11 per InfoTV idėją. Ji visai panaši į mūsiškę – apie sugrįžusius, kuriančius ir augančius, padedančius kitiems ir įkvepiančius veikti ir kurti. Kalbėsimės apie požiūrį į kitataučius ir valstybės norą uždrausti negatyviąją žiniasklaidą.