Suru.lt

SURU.LT // Kas antrą ketvirtadienį nuo 19 iki 20 val. // bong@suru.lt, sounds@suru.lt

Marius Vrtx ir Andrzej Bong iš Suru.lt kalba apie naujausią muziką, renginius ir naujienas, vertas jūsų dėmesio. Nuo elektronikos iki metalo. Nuo pozityvumo iki ašarų.

Suru.lt Suru.lt

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.05.24 Šiandien Suru.lt laidoje svečiuosis fotografas Rytis Šeškaitis. Su juo kalbėsime apie muzikos fotografiją, jos situaciją Lietuvoje bei kaip atrodome pasauliniame kontekste. Kviečiame prisijungti nuo 19 valandos.

***

2018.05.10 Šiandien Suru.lt laidoje svečiuosis Saulius Labanauskas, plačiau žinomas kaip Saulius Spindi, grupės Fashion Games lyderis, buvęs Saprophytes narys.

Kalbėsime apie Sauliaus albumą Vai tu girala.

Aiškinsimės, iš kur jam kojos auga. Ką Pabradė reiškia Lietuvos žemėlapyje? Kodėl gandrų nuotaika primena The Knife Pass This On?

Bus liūdna ir kartu juokinga. Kaip jūs ir mėgstat.

***

2018.04.26 Šiandien Suru.lt laidoje svečiuosis grupė Without Letters. Kalbėsime apie būsimus ir buvusius dalykus.

***

2018.04.12 Šiandien Suru.lt laidoje svečiuosis projekto Autism lyderis Tomas (dažniau žinomas kaip Tomhetas). Kalbėsime apie tai, kaip grupei savaitgalį sekėsi dalyvauti Tallinn Music Week, vyks workshopas kaip per trumpą laiką išparduoti visą albumo Film Noir tiražą (300 vinilų),  kelsime subordinacijos klausimą kuo vadovaudamasis pagrindinis Autism sumanytojas tampa kviestiniu Vilkduja atlikėju? bei tikimės paliesti dar kalną kitų temų.

***

2018.03.29 Šįvakar Suru.lt laidoje svečiuosis Tadas Ingilevičius, kuris kūruoja Yaga Gathering festivalio Chill Out sceną. Tadas papasakos, kokių naujovių galima tikėtis iš Yaga Gathering 2018 ir kaip jam sekasi Berlyne. Bus gražaus ambiento ir dubo.

***

2018.03.15 Šįvakar Suru.lt laidoje svečiuosis Mesijus – muzikos atlikėjas, poetas, publicistas, Vinco Kudirkos proanūkis ir vienas iš atliekamosios – slemo – poezijos pradininkų Lietuvoje.

***

2018.03.01 Šįkart laidoje svečiuosis grupė Edve. Kalbėsime apie kątik prancūzų leidykloje Season of Mistpasirodžiusį monstrišką albumą Vaitojimas.

Pokalbiai bus skiedžiami muzika, kuri vienaip ar kitaip įtakojo albumo atsiradimą ir grupės narių pasaulėžiūrą. Bus griežtai ir liūdnai.

***

2018.02.15 Šįkart laidoje svečiuosis grupė Sragės Efektas. Kalbėsime apie artėjantį albumą Snaigės Defektas.

Pokalbiai bus skiedžiami muzika, kuri vienaip ar kitaip įtakojo albumo atsiradimą ir grupės pasaulėžiūrą.

***

2018.02.01 Šįkart laidoje svečiuosis projekto Sraunus šeimininkas Paulius Markutis. Kalbėsime apie jo naują albumą Panavision.

Pokalbiai bus skiedžiami muzika, kuri vienaip ar kitaip įtakojo albumo atsiradimą ir patį Paulių, kaip asmenybę.

Kviečiame prisijungti vasario 1 dieną nuo 22 valandos.

***

2018.01.18 Šįkart laidoje svečiuosis projekto Vilkduja šeimininkas Povilas Vaitkevičius. Kalbėsime apie greitu metu pasirodysiančią plokštelę Cosmogonia.

Pokalbiai bus skiedžiami muzika, kuri vienaip ar kitaip įtakojo albumo Cosmogonia atsiradimą ir patį Povilą, kaip asmenybę.

Rubrikoje Premjera bus pristatytas naujas Vilkdujos kūrinys.

***

2018.01.04

Tai yra penktos Suru laidos Start FM eteryje anonsas.

Praeita laida skambėjo taip. Šį kartą laidoje svečiuosis Domininkas iš Ore.lt. Kalbėsime apie neatsakingą mamą ir jos apleistus vaikus.

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.