Suru.lt

2018.02.01 Šįkart laidoje svečiuosis projekto Sraunus šeimininkas Paulius Markutis. Kalbėsime apie jo naują albumą Panavision.

Pokalbiai bus skiedžiami muzika, kuri vienaip ar kitaip įtakojo albumo atsiradimą ir patį Paulių, kaip asmenybę. Maždaug šitaip:

Kviečiame prisijungti vasario 1 dieną nuo 22 valandos.

***

2018.01.18 Šįkart laidoje svečiuosis projekto Vilkduja šeimininkas Povilas Vaitkevičius. Kalbėsime apie greitu metu pasirodysiančią plokštelę Cosmogonia.

Pokalbiai bus skiedžiami muzika, kuri vienaip ar kitaip įtakojo albumo Cosmogonia atsiradimą ir patį Povilą, kaip asmenybę. Maždaug šitaip:

Rubrikoje Premjera bus pristatytas naujas Vilkdujos kūrinys.

***

2018.01.04

Tai yra penktos Suru laidos Start FM eteryje anonsas.

Praeita laida skambėjo taip. Šį kartą laidoje svečiuosis Domininkas iš Ore.lt. Kalbėsime apie neatsakingą mamą ir jos apleistus vaikus.

Bus maždaug taip:

***

2017.12.21 Praeitoje Suru laidoje svečiavosi Phil Von iš Von Magnet ir Meta Meat.

Ketvirtoje laidoje Marius ir Andrzej pasidalins naujausiais atradimais iš elektroninės muzikos sferos.

***

2017.11.23 Progresyvaus jaunimo organizacija Suru.lt svečiuosis Start FM radijuje antrą kartą. Šį vakarą Marius Vrtx ir Andrzej Bong kalbės apie naujausią muziką bei pasidalins naujienomis, vertomis jūsų dėmesio. Nuo ambient iki black metal. Tarp 22 iki 23 valandos.

***

2017.11.09 Progresyvaus jaunimo organizacija Suru.lt svečiuosis Start FM radijuje. Šį vakarą Marius Vrtx ir Andrzej Bong iš kalbės apie naujausią muziką bei pasidalins naujienomis, vertomis jūsų dėmesio. Nuo elektronikos iki metalo. Nuo pozityvumo iki ašarų. Ir taip džiugins/liūdins kas antrą ketvirtadienį, nuo 22 valandos.

Debiuto proga abu laidos vedėjai bus su spalvotais perukais. Ir atsineš būgnus. Prisijunkit nuo 22.00.