PLAY

PLAY

Su knyga

Su knyga

SU KNYGA // Penktadieniais nuo 11 val. // povilas@startfm.lt

Pramoginė laida nepramoginėmis temomis.

Su knyga

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.04.20 Ciklo apie Vilniaus universiteto išleistas knygas ketvirtoje laidoje „Su knyga“ bus kalbama apie Daivos Aliūkaitės, Danguolės Mikulėnienės, Agnės Čepaitienės ir Lauros Geržotaitės naująją knygą – monografiją „Kalbos variantiškumas ir jo vertinimas perceptyviosios dialektologijos požiūriu: variantų ir vietų vaizdiniai“. Laidoje viena iš keturių autorių, profesorė D. Mikulėnienė, kalbės apie tai, su kokiais iššūkiais ji su kolegėmis susidūrė atlikdamos tyrimą visoje Lietuvoje, apie tarmių reikšmę lietuvių kalbai, apie stereotipus, susijusius su tarmiškai kalbančiais žmonėmis bei apie planus išleisti dar vieną knygą.

Laida transliuojama penktadienį 11 val., kartojama antradienį 17 val.

***

2018.04.06 Ciklo apie Vilniaus universiteto išleistas knygas „Su knyga“ trečioje laidoje bus kalbama apie profesorės Dovilės Jakniūnaitės naująją knygą „Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose“.

Laidoje autorė D. Jakniūnaitė kalbės apie savo knygos intriguojančią viršelio prasmę, Abchazijos ir Osetijos situaciją, M. Saakašvilio ir Z. Gamsachurdijos vaidmenį Gruzijoje, ir apie Gruziją bei jos istoriją apskritai.

***

2018.03.23 Naujoje laidoje Su knyga laidos vedėja Monika Každanaitė kalbins Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docentą dr. Aurelijų Giedą apie jo Vilniaus universiteto leidyklos išleistą monografiją „Manifestuojanti Klėja: istorikai ir istorika Lietuvoje 1883–1940 metais“.

***

2018.03.09 Vilniaus universiteto radijas „Start FM“ pradeda transliuoti laidų ciklą apie Vilniaus universiteto leidyklos leidžiamas knygas. Laidoje bus kalbama apie VU Komunikacijos fakulteto prof. dr. Žyginto Pečiulio naujausią knygą „Bokštą gaubianti paslaptis. TV medijos radimasis Lietuvoje“, kurioje kviečiama pažvelgti į televizijos pradžią, pirmuosius naujosios medijos žingsnius pasaulyje ir Lietuvoje.