Šokiai kaip mokė mama

ŠOKIAI KAIP MOKĖ MAMA // Penktadieniais nuo 19 iki 21 val. Kartojimas sekmadieniais nuo 17 iki 19 val. // autsaideriai@gmail.com

Šokiai kaip mokė mama – kassavaitinė dviejų valandų 50-ųjų ir 60-ųjų muzikos laida pristatoma Rimanto Murzos iš diskžokėjų komandos „Autsaideriai“. Be jokių kalbų ir be jokių nuvalkiotų šlagerių, tik riebiausi ritmenbliuzo, northern soul, rokabilio ir panašių sričių gabalėliai.

Autsaideriai Šokiai kaip mokė mama

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.06.22 Šokiai kaip mokė mama gręžiasi į praeitį. Ir ne ta prasme, kad vėl, eilinį kartą, klausysim gabalų iš senų laikų, o ta prasme, kad ėmiau ir sugalvojau prieš kelias dienas peržiūrėti giliai užgrūstus savo senus diskotekų favoritus, kurių daugumos negrojau jau bent metus. Nes taip gi būna, gabalų atsiklausai, atsiranda naujų atradimų, senus favoritus nukiši ir primiršti, o tada, vieną dieną, tik op! ir išsitrauki ir paklausai ir vėl supranti, dėl ko tiek kartų prasukai. Tai tokių dalykėlių ir paklausysim rytoj, bet, turiu įspėti, bus ir naujesnių gabalų, kaip Andy Lewis su ponu Paul The Modfather Weller 2007 sukaltas “Are You Trying To Be Lonely” ir netgi Smoove su Jess Roberts vokalu “Coming Back” iš 2004, kuris yra turbūt moderniausiai skambantis gabalas iš mano grojamų.
Tai iki susiklausymo,
Rimantas Murza.

Šokiai Kaip Mokė Mama – vienintelė programa Lietuvos radijo padangėse, skirta nenuvalkiotai 50-ųjų ir 60-ųjų metų muzikai. Kiekvieną penktadienį Start FM eteryje nuo 19 valandos.

***

2018.06.15 Šokiai kaip mokė mama su Rimantu Murza šiandien, kaip ir kiekvieną penktadienį, nuo septintos valandos vakaro. Bus daug ritmenbliuzo, šiek tiek popkornų, šiek tiek garažo ir kitų panašių dalykų.

Vienintelė programa Lietuvos radijo padangėse, skirta nenuvalkiotai 50-ųjų ir 60-ųjų metų muzikai.

***

2018.06.08 O naujovės tokios, kad nuo šiol laidoje girdėsite ir vedėjo balsą, kuriuo naudodamasis jis pristatys dainas ir pasakys porą kitų bereikšmių žodelių. Ištrinkite Shazam ir pramankštinkit ausis. Penktadienį, nuo septynių valandų vakaro.

Šokiai kaip mokė mama – kassavaitinė dviejų valandų 50-ųjų ir 60-ųjų muzikos laida pristatoma Rimanto Murzos iš diskžokėjų komandos „Autsaideriai“. Be jokių nuvalkiotų šlagerių, tik riebiausi ritmenbliuzo, northern soul, rokabilio ir panašių sričių gabalėliai.

***

2018.05.25 Šokiai kaip mokė mama rytoj dar eklektiškesni, nei visada. Nuo 60-ųjų vidurio go-go, per garažinį pankroką, iki rokabilio ir popkorno. Įsijunkit nešiojamąjį tranzistorių, užsimeskite jį ant peties, išeikit į kiemą ir atšveskit gimtadienį.

Šokiai kaip mokė mama – kassavaitinė dviejų valandų 50-ųjų ir 60-ųjų muzikos laida pristatoma Rimanto Murzos iš diskžokėjų komandos „Autsaideriai“. Be jokių kalbų ir be jokių nuvalkiotų šlagerių, tik riebiausi ritmenbliuzo, northern soul, rokabilio ir panašių sričių gabalėliai.

***

2018.05.18 Šokiai kaip mokė mama šiandien su DJ Rimantu Murza, kaip ir kiekvieną penktadienį, smūgiuos stipriai ir taikliai, tiesiai į jūsų širdis ir ausis su geriausia ir riebiausia šokių muzika iš 50-ųjų ir 60-ųjų. Įsijunkit ir prisijunkit, pasikvieskit svečių ir užkurkit artimiausią laužavietę.

***

2018.05.11 Kurgi kitur išgirsite tokių riebių gabaliukų, jei ne penktadienio vakaro septintą valandą, Start FM eteryje. Šokiai kaip mokė mama su DJ Rimantu Murza tęsia savo svarbią egzistenciją radijo platybėse ir skelbia gerąją naujieną – ne visa muzika yra techno, o techno muziką muzika galima vadinti tik iš bėdos, bet dabar nėra jokių bėdų, nes jūsų ausims bus paruošta kokie penkiasdešimt sunkiasvorių garsų iš 50-ųjų ir 60-ųjų. Skanaus.

***

2018.05.04 Nepamirškite išstumdyti baldų, apsiauti šokio batelių, pasigarsinti imtuvų, atsidaryti langų, nes Šokiai Kaip Mokė Mama šią savaitę vėl pateiks gražių dainų. The Exciters, The Supremes, Bobby & The Expressions, The Dells ir dar daugybė kitų.

Šokiai kaip mokė mama – kassavaitinė dviejų valandų 50-ųjų ir 60-ųjų muzikos laida pristatoma Rimanto Murzos iš diskžokėjų komandos „Autsaideriai“. Be jokių kalbų ir be jokių nuvalkiotų šlagerių, tik riebiausi ritmenbliuzo, northern soul, rokabilio ir panašių sričių gabalėliai.

***

2018.04.27 Rytojaus šokiukai bus skirti muzikos žanrams, kurie dažniausiai ištuština šokių aikšteles – tikram rokabiliui ir 60-ųjų garažui. Nieko keisto, nes geri rokabilio ir garažo gabaliukai yra geri iki išsituštinimo.

***

2018.04.20 Jau beveik vasara, todėl rytojaus Šokiai Kaip Mokė Mama Bus lėėėti, gražūs ir melodingi, su daug popcorn oldiesmid-tempo soul, šiek tiek doo-wop ir panašių šviesių, romantiškas širdis virkdinančių, įsimylėjusias kojas šokdinančių garsų. Tinka garsiam klausymui mašinoje nuleistais langais ir ratais.

***

2018.04.13 Šokiai kaip mokė mama – vienintelė programa Lietuvos radijo padangėse, skirta riebiai ir dar nenuklausytai 50-ųjų ir 60-ųjų muzikai, pristatoma be žodžių mano paties, Rimanto Murzos.
Šį kartą pirmojoje valandoje parinksiu įprastos eklektikos – nuo ritmenbliuzų iki boogaloo, nuo rokabilio iki surfo ir kitų dalykų, kuriuos paprastai galima išgirsti ir per “Šokiai kaip mokė mama” diskotekas, o antrojoje – tikro ir nenuvalkioto northern soulselekcija, tokio, koks skamba pas mane namie ir, kartais, pačiame diskotekų gale. Įsijunkit ir prisijunkit.

***

2018.04.06 Sąlyginai egzotika, bet ne tik bus rytoj eteryje nuo septynių vakaro. Šokiai, kaip mokė mama, 50-ųjų ir 60-ųjų metų anti-šlagerių muzikinis dvivalandis, pristatomas Rimanto Murzos. Bus popkornų, surfo, nesusireiškminusio džiazo, meksikietiško rokabilio ir dar neaišku ko.

Pasitreniravus ir prasimiklinus priešais radijo imtuvus, nuo dešimt vakaro įgudžius bus galima pademonstruoti bare “Tappo d’Oro”, kur vyks to paties pavadinimo ir polėkio diskoteka.

***

2018.03.30 Imtuvams ir siųstuvams leidus, rytoj eteryje nuo 20 valandos vėl Šokiai, Kaip Mokė Mama, vienintelė Lietuvoje radijo programa skirta 50-ųjų ir 60-ųjų metų muzikai, pristatoma Rimanto Murzos. Nuo ritmenbliuzas, popkornai, northern soul, džiazas, ska, psych – viskas kas gerai ir tik tai, kas dar nenuvalkiota.

Kad būtų įdomiau, šį kartą į tas dvi valandas bus įmaišyti 3 gabalai iš kitų dešimtmečių – pora 70-ųjų pradžios, o viens netgi praeitų metų. Kas atspės – tam daug laimės ir džiaugsmo.

***

2018.03.23 Rytoj reiks prisiminti šokių žingsnelių, nes nuo 19 valandos eteryje – Šokiai Kaip Mokė Mama. Vienintelė radijo programa Lietuvos FM bangų pasaulyje, skirta riebiai 50-ųjų ir 60-ųjų muzikai. Čia ne koks techno, kad užtektų mindžikuoti ir linguoti galva, čia tikri šokiai.

***

2018.03.16 Rytoj, penktadienį, eteryje startuoja “Šokiai kaip mokė mama” – dvi valandos 50-ųjų ir 60-ųjų muzikos be jokių pauzių su Rimantu Murza.

***