#pirmunumeriuvu

#pirmunumeriuvu // Trečiadieniais 17 val. // giedre.gintautaite@cr.vu.lt

Transliacijų metu kalbinsime universiteto bendruomenės narius, kalbėsimės apie studijų programas ir patirtis, dalysimės įspūdžiais apie gyvenimą universitete.

Vilniaus universitetas #pirmunumeriuvu

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.07.11 Šį trečiadienį pabaigsime laidų ciklą, tapusį tavo asmeniniu gidu po Vilniaus universitetą.

Paskutinėje, dešimtojoje #pirmunumeriuVU laidoje susipažinkite su Judita Vainauskaite, Kultūros istorijos ir antropologijos studente, kuri ne tik papasakos apie savo patirtis, bet ir atskleis pagrindinius skirtumus tarp visų Istorijos fakulteto siūlomų bakalauro studijų programų.

***

2018.07.04 Šį trečiadienį Start FM eteryje – VU Kauno fakulteto mokslininkai ir studentai.

Nepraleisk pokalbio su Kauno fakulteto dekanu Kęstučiu Driauniu ir studentais Tomu Vanagu ir Arnoldu Radišausku, kurie papasakos apie Informacinių sistemų ir kibernetinės saugos studijas. O antrojoje laidos dalyje naujos studijų programos Rinkodaros technologijos kūrėjai kalbės apie universalių šios srities specialistų poreikį darbo rinkoje.

#pirmunumeriuVU jau čia!

***

2018.06.27 Tęsiame laidų ciklą #pirmunumeriuVU, tapusį tavo asmeniniu gidu po Vilniaus universiteto koridorius, studijų programas ir studentų patirčių lobynus. Nepraleisk pokalbio su Evaldu ir Maksim, kurie papasakos apie telekomunikacijų fizikos ir elektronikos studijas, karjeros galimybes ir FiDi išradimus.

***

2018.06.20 Su tavimi, kaip ir kiekvieną trečiadienį, sveikinasi radijo laidų ciklas #pirmunumeriuVU, pristatantis Vilniaus universiteto studijų programas ir kasdienes studentų patirtis! Šįkart nepraleisk pokalbio su Migle, kuri dalinsis savo įžvalgomis apie socialinio darbuotojo profesiją ir pasakos apie Socialinio darbo studijas VU Filosofijos fakultete. Laida transliuojama trečiadieniais 17 val.

***

2018.05.30 Tęsiame laidų ciklą, tapusia Tavo asmeniniu gidu po Vilniaus Universiteto koridorius, studijų programas ir studentų patirčių lobynus.

Nepraleisk pokalbio su Aiste, Rūta ir Adomu, kurie papasakos apie savo studijas ir praktikas studijuojant žurnalistiką. #Pirmu numeriuVU jau čia!

Laida transliuojama trečiadieniais 17 val.

***

2018.05.23 Šį trečiadienį tęsiame laidų ciklą, tapusį Tavo asmeniniu gidu po Vilniaus Universiteto koridorius, studijų programas ir studentų patirčių lobynus.

Nepraleisk pokalbio su Egle ir Aivaru, kurie papasakos apie savo studijų patirtį ir įspūdžius studijuojant neurobiofiziką. #Pirmu numeriuVU jau čia!

***

2018.05.16 Šį trečiadienį tęsiame laidų ciklą, kuris taps Tavo asmeniniu gidu po Vilniaus Universiteto koridorius, studijų programas ir studentų bei dėstytojų patirčių lobynus. Nepraleisk pirmojo pokalbio su Vasariu, kuris papasakos apie savo studijų patirtis ir įgytas galimybes. Pirmu numeriu VU jau čia! Laida transliuojama trečiadieniais 17 val.

***

2018.05.09 Šį trečiadienį tęsiame laidų ciklą, kuris taps Tavo asmeniniu gidu po Vilniaus Universiteto koridorius, studijų programas ir studentų bei dėstytojų patirčių lobynus. Nepraleisk pokalbio su Gabriele, Rūta ir Karolina, kurios papasakos apie savo patirtis studijuojant filologiją. “Pirmu numeriu VU” jau čia!

Laida transliuojama trečiadieniais 17 val.

***

2018.05.03 Jau šį trečiadienį startuoja laida, kuri taps Tavo asmeniniu gidu po Vilniaus Universiteto koridorius, studijų programas ir studentų bei dėstytojų patirčių lobynus. Nepraleisk pirmojo pokalbio su Arina ir Tomu, kurie papasakos apie savo nuotykius atliekant geologinius tyrimus. Pirmu numeriu VU jau čia!