Per studento prizmę

PER STUDENTO PRIZMĘ // Šiuo metu laida atostogauja. // perstudentoprizme@startfm.lt

Temos, kurias girdime kasdien, bet kitu kampu. Mintys, kurioms viešojoje erdvėje kartais nelieka vietos. Garsūs pašnekovai, bet naujas požiūris. Nuo šiol į viską žvelgsime per studento prizmę.

Tai, apie ką studentai kalba per, tarp ir po paskaitų – trečiadieniais 16 val. per START FM radiją. Klausykite ir išgirskite!

Laidą veda Vilniaus Universiteto Komunikacijos fakulteto žurnalistikos bakalauro programos 2 kurso studentai.

Per studento prizmę Per studento prizmę

***

LAIDŲ ARCHYVAS

2018.05.30 Paskutinėje šio sezono „Per studento prizmę” laidoje – pokalbis su Užsienio lietuvių studentų klubo pirmininke.

Taip pat išgiriste pokalbį su kunigu Kęstučiu Dvarecku, kovojusiu su priklausomybe nuo narkotikų, o dabar su šia priklausomybe padeda kovoti kitiems.

Girdėsite ir reportažą iš Kataučiznos kaimo!

Įsijunkite laidą „Per studento prizmę” šiandien 16 val.!

Ved. Gustė Kašėtaitė ir Rimas Leonavičius.

***

2018.05.23 Gerokai daugiau nei pusė studentų teigia, kad per paskutinius metus patyrė didelį nerimą, stiprų stresą, ilgai besitęsiančią blogą nuotaiką, nemigą – tai parodė Lietuvos Studentų Sąjungos atliktas tyrimas. Ar tikrai darbas kenkia studijų kokybei? Apie tai studijoje kalbėsime su LSS viceprezidente Viktorija Žilinskaite ir su dirbančiu studentu Ąžuolu.

Taip pat išgirsime pokalbį su Motiejumi Baubliu, kuris jau aštuonerius metus renka Lietuvos ir pasaulio krepšininkų parašus ir juos yra įamžinęs virutaliame „Motiejaus krepšinio muziejuje”.

O apie tai, ar breikas gali būti ne tik hobis, bet ir gyvenimo būdas, išgirsime pokalbyje su šokėja Marija Kaklauskaite.

Įsijunkite laidą „Per studento prizmę” jau rytoj 16 val.!

Ved. Mindaugas Laukagalis ir Raimondas Lapšys.

***

2018.05.16 Ar įmanoma užsidirbti iš video tinklaraščių? Studijoje kalbėsime su vlogere Ana Marija Nedelko.
Kaip verda gyvenimas bažnyčios ir mokyklos neturinčiame Puskelnių kaime? Išgirsite, ką įdomaus šiame kaime dieną praleidusi pamatė žurnalistė Rugilė.
Taip pat išgirsite, kodėl Povilas Šklėrius kolekcionuoja grupės „Deftones” neoficialius koncertinius įrašus.

Įsijunkite laidą „Per studento prizmę” rytoj 16 val.!

Ved. Agnė Liubertaitė ir Rugilė Juodaitienė.

***

2018.05.10 Ar autostopas – tikrai pavojingas keliavimo būdas? Kalbėsime studijoje su kelionių entuziastu Robertu Pogoreliu. Taip pat išgirsite, kiek plokštelių grotuvų savo kolekcijoje turi „Vinilo studijos” įkūrėjas. Nepamiršime ir vakar prasidėjusios „Eurovizijos”!

Įsijunkite „Per studento primę” šiandien 16 val.!

Ved. Aistė Gadliauskaitė ir Margarita Sargautytė.

***

2018.05.02 Rytoj studijoje išgirsite dambrelio muziką! Apie grojimą juo ir kitu egzotišku instrumentu – didžeridu – pasakos studijos viešnia Akvilė Pupeikytė. Domėsimės, kaip atrasti motyvacijos sportuoti – apie tai papasakos asmeninė trenerė Inga Žuolytė. Taip pat išgirsite, kaip šuo gali tapti ne tik mielu augintiniu, bet ir investicija!

Įsijunkite „Per studento primę” rytoj 16 val.!

Ved. Adomas Grinius ir Gustė Kašėtaitė.

***

2018.04.25 Kodėl šiais laikais žmonės renkasi juostinę fotografiją? Apie anaolginės ir skaitmennės fotografijos skirtumus papasakos fotografas Kęstutis Pleita.

Ar sunku išgyventi iš aktorystės? Apie teatrą supančius stereotipus – pokalbis su jauna aktore ir režisūros studente Ieva Kaniušaite.

O studijoje kalbėsime su vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija” projektų vadove Greta Gelgotaite apie organizuojamą projektą „Nupiešk man avį”

Įsijunkite „Per studento prizmę” rytoj 16 val.!

Ved. Margarita Sargautytė ir Gustė Kairytė.

***

2018.04.18 Rytojaus „Per studento prizmę” laidoje lankysis Eglė Račkytė, savaitgalį dalyvavusi žygyje „Vilko takas”, ir papasakos, kaip neprarasti ištvermės klampojant per purvus. Taip pat išgirsite, kaip karvės, avys, ožiai ir kiti gyvūnai suranda prieglobstį saugiuose namuose fermos gyvūnams „Trys paršeliai”. O apie savanorystę Nepale ir Indijoje papasakos ten lankęsis Marius.

„Per studento prizmę” įsijunkite rytoj, 16 val.!

Ved. Aistė Gadliauskaitė ir Agnė Liubertaitė

***

2018.04.11 Kokias klaidas daro žirgų dresiruotojai ir raiteliai? Kodėl norime būti patrauklūs ir seksualūs? Ar mokytojo profesija gali tapti prestižine? Apie visa tai – jau rytoj 16 val. „Per studento prizmę”!

Ved. Raimondas Lapšys ir Rugilė Juodaitienė.

***

2018.04.04 Kodėl kai kurios populiarios turistų lankomos vietos renkasi anksti baigti darbą? Diskusija su žurnalistu Edvardu Kubiliumi ir studente Rūta Giniūnaite, kurie praėjusią savaitę dėl trumpo darbo laiko nepateko į populiarius turistinius objektus.

Ar Lietuvai reikia alternatyvios muzikos? Pokalbis su Victoru Diawara.

Laidoje lankysis ir dainų kurėjas, muzikantas Tomas Loiba, skambės ir jo gyva muzika!

Įsijunkite „Per studento prizmę” rytoj 16 val.!

Ved. Adomas Grinius ir Rimas Leonavičius.

***

2018.03.28 Rytoj laidoje klausime, ar tikrai reikia, kad Lietuvos prekybos centrai dirbtų didžiųjų ir valstybinių švenčių dienomis?

Ar lietuviai kavą geria tik dėl to, kad tai madinga? Įspūdžiai iš Kavos festivalio!

Kodėl muzikantai groja gatvėse? Interviu su gatvės muzikantais Skirtautu ir Pauliumi.

Klausykite jau rytoj 16 val.!

Ved. Gustė Kašėtaitė ir Mindaugas Laukagalis

***

2018.03.21 Kaip dešimties dienų tyla paveikia žmogų? Apie tai – interviu su tylos stovykloje dalyvavusiu režisieriumi Sauliumi Baradinsku.

Ar įmanoma save tobulinti sapnuojant? Atsako psichologas dr. Tadas Stumbrys.

Įspūdžiais iš Valnecijoje vykusių milžiniškų eitynių už moterų teises dalinsis mūsų komandos žurnalistas Raimondas Lapšys.

Visa tai – jau rytoj, 16 valandą „Per studento prizmę”!

Ved. Gustė Kairytė ir Rita Giniūtė.

***

2018.03.14 Ką 34 Lietuvos kariai keturis mėnesius veikė Malyje? Kas yra miksologija ir koks požiūris į ją vyrauja Lietuvoje? Kokios sąlygos mūsų šalyje sukuriamos snieglenčių sporto entuziastams? Atsakymai į šiuos klausimus – jau rytoj 16 valandą „Per studento prizmę”!

Ved. Agnė Liubertaitė ir Margarita Sargautytė.

***

2018.03.06 Antroje sezono laidoje aiškinsimės, kaip radviliškiečiai švęs moters dieną ir kokios gėlės šią dieną populiariausios. Taip pat pakalbinsime ir Gedimino prospekte jau aštuonerius metus gėlėmis prekiaujančią moterį. Prisiminsime ir praėjusios savaitės pabaigoje įvykusį Nacionalinį diktantą bei Kaziuko mugę!

Ved. Rugilė Juodaitienė ir Aistė Gadliauskaitė.

***

2018.02.28 Rytoj laidoje klausime: graffiti – kur baigiasi menas ir prasideda vandalizmas? Kaip pasiekti ir populiarinti lygybę? Kaip puoselėti puikius santykius? Taip pat apžvelgsime knygų mugę!

Ved. Adomas Grinius ir Gustė Kašėtaitė.

***

LAIDŲ ARCHYVAS 2017 m.

LAIDŲ ARCHYVAS 2016 m.